AutoWrzuta.pl
VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - Wersja do druku

+- AutoWrzuta.pl (http://www.autowrzuta.pl)
+-- Dział: Car-DVR (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Dział: Kamery (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) (/showthread.php?tid=13944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - lopez2008 - 10-02-2018

pbski ja to w ogóle zielony jestem w tych wszystkich zakupach zagranicznych jak i blikach etc. Gdyby ktoś mógłby mi wytłumaczyć tak na chłopski rozum jak to najtaniej zrobić to byłoby super.


VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - us3r - 11-02-2018

Przed świętami kupowałem z GPS za niecałe 250 Smile

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - przeeemek - 11-02-2018

Ja mam konto złotówkowe w T-Mobile bankowy. Do tego otworzyłem sobie darmowe w USD. Karta do konta - wyrobienie 10zł. Wszystko inne jest darmowe. Dolary kupuje na Walutomat.pl. dobry kurs i szybkie, darmowe przelewy. Karte mam podpiętą do PayPal i tak płacę za wszystkie zakupy. Bez prowizji, po cenie jaka widnieje na stronie. Z tego co się orientuję to w millenium też można otworzyć darmowe konto walutowe.


RE: VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - perlim121 - 12-02-2018



witam serdecznie
właśnie kupiłem sobie A119S
i trochę tu poczytałem o możliwości podłączenia kamerki do telefonu....
jednak jestem w kłopocie bo nie wiem jak...
tzn,chciałbym ją podłączyć za pomocą kabla....ale jakiego? 
nie chce wyciągać karty i przeglądać jej na kompie
możecie mnie nakierować?

a tak przy okazji mam kilka nowych kart 64 GB na zbyciu po 80 zl
ten model
https://www.alsen.pl/foto/karty-pamieci/pny-msd-64gb-higper80-xc-sdu64g10higper80-ef-1


RE: VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - lopez2008 - 12-02-2018

Dzięki przeeemek! zrobiłem tak jak kazałeś ale chyba nie jest mi dane kupić kamerkę przez bd....Założyłem konto walutowe w tmobile, przelałem na nie USD ale podczas łączenia karty z kontem pay pal wyskakuje mi komunikat
Niestety, wystawca karty odrzucił tę płatność. Aby sfinalizować zakup, spróbuj użyć innej karty.
Czy ktoś może mi pomóc?


VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - przeeemek - 12-02-2018

Aktywowałeś kartę? Podepnij kartę do PayPal i trzeba ją aktywować. Pobiorą parę dolarów, będzie w tytule przelewu kod. Potem kasę zwrócą. I można już kupować.


RE: VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - lopez2008 - 12-02-2018

Dzięki. Zrobione ale mam ostatnie pytanie bo kończę transakcję a pp pokazuje mi kwotę w zł i kurs przeliczeniowy zł na usd a przecież mam podpiętą kartę walutową? Czy tak ma być?
Nie ważne cokolwiek nie zrobię ile razy nie nacisnę zapłać teraz to nie mam żadnego potwierdzenia że pieniądze poszły. Za każdym razem wyskakuję te same okno zapłać teraz... i wyskakuje to samo okno czyli zapłać teraz... ręce mi już opadają.


VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - przeeemek - 12-02-2018

Sorki, że wcześniej nie napisałem, ale wypadło mi z głowy. Trzeba w ustawieniach paypal zmienić, że karta jest USD, bo w przeciwnym razie będzie chciało dwa razy przewalutować. A sama płatność powinna być widoczna od razu.


RE: VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - oscyp - 12-02-2018

a ja unikam paypala jak tylko mogę
problemy zaczynają się jeśli np zakup nieudany i sprzedawca chce zwrócić USD na konto Paypal (i spoko), a Ty chcesz potem spieniężyć zwrot i przelać sobie na swoje konto (już nie spoko) - niestety Paypal zwraca kasę TYLKO i wyłącznie w PLN - nawet jeśli masz konto w banku w USD i kartę do niego podpiętą na PayPalu też w USD - wtedy będzie podwójne przewalutowanie USD-PLN-USD.

Na początku nie mogłem w to uwierzyć, ale na infolinii to potwierdzili - wg mnie masakra.


VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - przeeemek - 13-02-2018

A jeśli chcemy zwróconymi pieniędzmi zrobić inny zakup? Wtedy też jest problem? Zacząłem używać PayPal również dlatego, że jest 180 dni ochrony. Jeśli nie otrzymasz zakupionego towaru lub przyjdzie uszkodzony, coś innego itp. to podobno PayPal zwraca kasę bez problemu. Do tej pory nie musiałem z tego korzystać, ale ostatnio zaginęła mi jedna paczka z Gearbest i zobaczę jak sytuacja się rozwinie.


RE: VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach) - kitza - 19-02-2018

Witam,
Była dziś na x-komie promocja na Xiaomi Yi Dash Cam (260 zł) i już miałem brać ale trafiłem na ten wątek i zacząłem się zastanawiać nad wyborem Xiaomi czy Viofo. Zeszło mi trochę z zastanawianiem się i promocja się skończyła Smile
Trzeba teraz wybrać pomiędzy 119 i 119s.
W okresie zimowym wyjeżdżam do pracy gdy jest jeszcze ciemno i jadę spory odcinek przez nieoświetlone drogi więc prawdopodobnie lepsza jakość w nocy 119s będzie wskazywała właśnie na tę kamerę.
Na Banggood trafiłem na ofertę z opcją wysyłki z magazynu w EU opisaną jako B2C Europe. Możecie powiedzieć czy to jest coś podobnego jak wspomniana w tym wątku opcja Direct Mail, która pozwala uniknąć cła i Vatu?
Konkretnie jest to ta oferta: https://www.banggood.com/VIOFO-A119S-2-Inch-Car-Dashcam-6G-F1_8-Lens-Video-135-Degree-Camera-DVR-With-GPS-Function-p-1155497.html?rmmds=search&cur_warehouse=UK