AutoWrzuta.pl
Policyjne adresy email - Wersja do druku

+- AutoWrzuta.pl (http://www.autowrzuta.pl)
+-- Dział: Car-DVR (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Dział: News (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Policyjne adresy email (/showthread.php?tid=6096)

Strony: 1 2 3 4 5


Policyjne adresy email - misda - 12-08-2014

Oto policyjne adresy email gdzie można wysyłać filmiki z zarejestrowanymi zdarzeniami

Kod:
KWP Szczecin :  stopagresjidrogowej@zachodniopomorska.policja.gov.pl
KWP Bydgoszcz: stopagresjidrogowej@rd.kwp.byd.policja.gov.pl  
KWP Rzeszów: stopagresjidrogowej@podkarpacka.policja.gov.pl  
KWP Gorzów Wlkp.: stopagresjidrogowej@go.policja.gov.pl  
KWP Kielce:  stopagresjidrogowej@swietokrzyska.policja.gov.pl  
KWP Białystok: stopagresjidrogowej.kwp@bk.policja.gov.pl  
KWP Gdańsk: stopagresjidrogowej@pomorska.policja.gov.pl  
KWP Katowice:  stopagresjidrogowej@ka.policja.gov.pl  
KWP Kraków:   stopagresjidrogowej@malopolska.policja.gov.pl  
KWP Lublin:  stopagresjidrogowej@lu.policja.gov.pl  
KWP Opole:  problemdrogowy@opolska.policja.gov.pl  
KWP Poznań:  stopagresjidrogowej@wielkopolska.policja.gov.pl  
KWP Radom: stopagresjidrogowej@ra.policja.gov.pl  
KWP Wrocław: stopagresjidrogowej@wr.policja.gov.pl  
KSP Warszawa: stopagresjidrogowej@ksp.policja.gov.pl

Spis pochodzi z
Kod:
http://malopolska.policja.gov.pl/pl/content/stop-agresji-drogowej



Re: Policyjne adresy email - Eragon - 15-08-2014

Jak wysłałem fotkę dostawczaka na chodniku i autobusu na jednokierunkowej pod prąd, to chcieli ze mnie zrobic przestępcę, bandytę, przesłuchiwać itp. Sam film czy zdjecie chyba nie wystarczają im do ukarania delikwenta, potrzebują oskarżyciela czyli autora .. Czy jak to jest ???


Re: Policyjne adresy email - Szofer - 15-08-2014

W moim przypadku było tak:

zarejestrowałem kolizję Calibry z Porsche... kierowca Calibry uciekł z miejsca zdarzenia, choć był sprawcą kolizji. Zadzwoniłem do komisariatu drogówki i powiedziałem, że mam dokumentację zdarzenia. Odezwali się po 10 lub 11 miesiącach, skopiowali film i na tym się skończyło. W moim odczuciu była to sztuka dla sztuki, lub jak kto woli klasyczne ściemnianie; zgłosił się, to go zawezwiemy, by nie poczuł się "olany".


Re: Policyjne adresy email - YarooS - 15-08-2014

Eragon napisał(a):wysłałem fotkę dostawczaka na chodniku i autobusu na jednokierunkowej pod prąd, to chcieli ze mnie zrobic przestępcę, bandytę, przesłuchiwać itp. Sam film czy zdjecie chyba nie wystarczają im do ukarania delikwenta, potrzebują oskarżyciela czyli autora .. Czy jak to jest ???
A gdzie jest agresja w tym co opisałeś? Bo widzisz chyba jak się maile nazywają?! I nie jest to raczej
Kod:
zawrocnamdupepierdolami@policja.gov.pl
Big GrinD Wink
Jeszcze by tego brakowało żeby anonimowo można było kogoś podpier... uprzejmie donieść, to by się działo dopiero. Wink


Re: Policyjne adresy email - Eragon - 15-08-2014

YarooS napisał(a):gdzie jest agresja
Aaaa, to tylko jak cie pobiją na drodze ?? Sorry, nie doczytałem.. tylko żeby poturbowany mial jeszcze siłę siegnąć po telefon..
To na taki adres nie można posłać typowego łamania przepisów, bo jest się od razu podpier..aczem ??
Chyba się nie rozumiemy, ale fakt - trochę nie na temat w takim razie napisało się mi..
A propos anonimowości - nie masz ochoty nigdy zadzwonić na policje aby zrobili coś dla porządku lub bezpieczeństwa ?? czy jest ci to obojętne, że stado oszołomów stoi np. na zakazie ??


Re: Policyjne adresy email - s3kawek - 15-08-2014

Nie chodzi o to czy jest to podpierdzielaniem czy nie ale jak każdy będzie im wysyłał zdjęcia samochodów nieprawidłowo zaparkowanych to musieliby zatrudnić cały sztab ludzi a i tak nie mieliby czasu na inne sprawy. Ideą tych skrzynek jest przyjmowanie zgłoszeń na których są akcje zagrażające życiu, czy zdrowiu, czy też wyjątkowo szkodliwe społecznie.
Chodzi o to żeby zachować umiar bo nadgorliwość gorsza od faszyzmu.


Re: Policyjne adresy email - NCMSN - 15-08-2014

od parkowania są straże miejskie/gminne...
choć muszę przyznać, ze strasznie mnie irytują osoby parkujące na miejscach dla osób niepełnosprawnych, czy dla rodzin z dziećmi

a co do zgłaszania - jestem ZA (i mam tu na myśli ewidentne, z pełną premedytacją łamanie przepisów PoRD)
dlaczego w czechach, niemczech (czy też innych krajach) potrafimy jeździć zgodnie z przepisami... a we własnym kraju mamy to głęboko w d..poważaniu


Re: Policyjne adresy email - lith - 20-08-2014

Pewnie dlatego, że jadąc z prędkością 2/3 dozwolonej prędkości przez 40 km za jakimś Tico w pewnym momencie zaczynasz mieć przepisy w głębokim poważaniu. A serio, to na naszych drogach przecież nie jest tak źle, kretyni się trafiają wszędzie, a większość jeździ może nie do końca przepisowo, ale całkiem sensownie. Jazda zgodna z przepisami na wielu trasach jest zwyczajnie oderwana od rzeczywistości.


Re: Policyjne adresy email - snwptest - 20-08-2014

lith napisał(a):Jazda zgodna z przepisami na wielu trasach jest zwyczajnie oderwana od rzeczywistości.

święte słowa . wyobrażacie sobie przejechać Polskę ze Szczecina do Sanoka zgodnie z przepisami?
Tydzień czasu? I chyba cysterna paliwa plus zajechana (lub nieźle zużyta) skrzynia biegów.


s3kawek napisał(a):Ideą tych skrzynek jest przyjmowanie zgłoszeń na których są akcje zagrażające życiu, czy zdrowiu, czy też wyjątkowo szkodliwe społecznie.
Chodzi o to żeby zachować umiar bo nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

lepiej bym tego nie ujął


Ale...
i tak ktoś pisał tu na forum , że miał żonę w ciąży w ostatnich miesiącach i po zarejestrowaniu filmu i tak
nie wysłał go nigdzie aby nie występować w sądzie w roli powoda - pozywany wtedy zna naszą tożsamość, adres - wszystko.

Nie twierdzę, że powinien to być sąd kapturowy, ale czuję, że ewidentnie brakuje jakiegoś rozwiązania pomiędzy.
Nie sądzicie ?


Re: Policyjne adresy email - pizdys - 25-08-2014

a powiedzcie mi Panowie,

jaki jest sens wysylania na policje filmow z wykroczeniami kogo kolwiek, kiedy policja nie potradi sie zajac szalencem z BMW M3 (wczesniej mercedes i audi) majac wsparcie mediow, nagrania youtube, dowodow nagran oraz z monitoringu miejsciego a nawet wiedza kim jest kierowca i juz nawet kilka razy go zatrzymywali i nagal nic?

dnia 6 czerwca 2014 na Youtube pojawilo sie to nagranie:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6YUBjJiF0tE[/youtube]

pozniej nastapilo ogromne poruszenie, na forach, oraz w TV, policja wrescie mogla sie wykazac i pokazali... kompletną nieudolnosc :!!!: , blokade prawną oraz niemoc w dzialaniu :!!!: ??? powolali sie na posiadanie broni palnej oraz zle wypelnionych dokumentow z banku oraz (to najlepsze) "zagrozenie katastrofą w ruchu lądowym" :lol: <------ :rotfl2:
...ale i tak dalo to tyle co wmawianie ludziom, ze polska to zielona wyspa i kraj rozwoju gospodarczego....

kierowca czuje sie na tyle pewny siebie i swiadomy tego, ze predzej zlapia "Stasia" za przekroczenie 10km/h niz jego, bo i tak powie, ze nie ma prawa jazdy albo nie pamieta kto prowadzil....tak wiec moga go cmoknąc w......

po prawie 3 miesiacach i po calym medialnym spektaklu pokazujacym jakie to mamy silne i skuteczne panstwo, ku zdziwieniu i kompletnemu zaprzeczeniu inforacjom z TV ta sama osoba wrzuca kolejny film (co smieszniejsze z tego samego konta Youtube) pokazujacy jak to skutecznie dziala prawo w POLSCE :!!!: :rotfl2: media nie wiedzia jak tym razem pokazac material aby nie wyjsc na kretynow- zaprzeczajacych samym sobie, wiec obcinaja nagrania wypowiedzi i robia ludziom sieczke w glowie....

nagranie z dnia 24 sierpien 2014

[youtube]www.youtube.com/watch?v=6J06IR6YzTc[/youtube]
(to same auto, kamera, kierowca i ten sam przyklad)

jaki jest sens "dzialac" skoro to na tym przykladzie widac, ze jezeli jego nie potrafia odpowiednio zniechecic do tego co robi to co ma powiedziec byle osoba ktora nie zuwazayla ledwo widoczych pasow, lub przejechala na czerwonym (jednorazowo)??? widzicie w tym jakas logike??? byc moze sie myle, niech mi to ktos wytlumaczy.


Re: Policyjne adresy email - Altruista - 25-08-2014

Mam pomysł jak go zniechęcić. Wsadzić go do samochodu a samochód do zgniatarki i po sprawie.