AutoWrzuta.pl
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - Wersja do druku

+- AutoWrzuta.pl (http://www.autowrzuta.pl)
+-- Dział: Car-DVR (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Dział: Kamery (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] (/showthread.php?tid=6736)



RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - brzoza - 01-10-2019

Dobrze dobrze, nie znasz się Wink
A tak w ogóle, to chyba dodali jakieś wejście nowe, bo nie kojarzę, żeby mój stary cellink miał O TAKIE na środku


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - fache - 19-10-2019

(30-08-2019, 09:17:53)fache napisał(a): Witam ponownie.
Jeszcze jedno pytanie. Wczoraj pierwszy raz przełączyłem B124 na funkcję OFF jak byłem w pracy (nie mam potrzeby aby kamerka tam działała w trybie parkingowym). Bateria miała 66% naładowania. Przed uruchomieniem samochodu po wyjściu z pracy przełączyłem na opcję hardwire. Jadąc do domu zerknąłem parę razy do aplikacji Blacvue dotyczącej baterii - zauważyłem że wyskakiwał mi komunikat Low voltage warning ( napięcie skakało od 10,9-do 12,4V). Gdy zatrzymałem samochód po parunastu minutach, gdy dojechałem do domu, bo nie miałem wcześniej takiej możliwości i włączyłem go ponownie komunikat zniknął i zaczęło pokazywać około 14V. Moje pytanie jest następujące: czy to błąd w aplikacji, czy jest możliwe, że kamerką ciągnęła prąd podczas wyłączenia B124 (choć wydaje mi się to mało prawdopodobne, bo stan baterii przed ruszeniem z pracy się nie zmienił- nadal wynosił 66%. Dodam, że aplikację restartowałem ze 3 razy i za każdym razem pokazywała tenże komunikat).

Tak, dla innych w razie takiego problemu. Doszedłem do tego, że komunikat wyskakuje czasami w czasie jazdy na światłach dziennych, gdy przełączę na światła mijania komunikat od razu znika i nie ma takiego problemu.


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - fache - 21-10-2019

(26-09-2019, 01:17:03)pizdys napisał(a):
(26-09-2019, 01:14:28)marekelb napisał(a): Czemu powinien? Mój jest w pionie na boku.

Poszło mobilnie.

- chodzi o to, aby baterie nie lezaly na plycie, tylko plyta na bateriach

Bo baterie sa ciezkie i plyta glowna ktora jest trzymana jedynie na bokach zaczyna sie wyginac, on nacisku tych baterii...

pozycja na boku nie powinna tu byc "szkodliwa", ale na "plecach" powoduje, ze baterie na srodku mocno dociskaja plyte, czasem slychac stukanie wewnatrz baterii bo odklejeja sie one od obudowy i opadaja do srodka...
Pytanie odnośnie sposobu leżenia baterii. A co w przypadku baterii rozszerzającej? Lepiej aby podstawowa leżała na dole, czy rozszerzająca?


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - brzoza - 22-10-2019

HAha, poważnie?
Chodzi o ciężar wyginający płytę w środku. Jeśli masz jedno i drugie w oryginalnych obudowach, to możesz je ułożyć jak chcesz i jeszcze nakryć cegłą, żeby się nie przesuwały Big Grin


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - bodino - 28-11-2019

Wiadomo coś czy jest na stanie Cellink extended w sklepie internetowym http://www.car-dvr.co.uk ? Próbowałem się dodzwonić, ale nikt nie odbiera ...?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - luk4as - 28-11-2019

próbuj, ja z Sebastianem 2 dni temu rozmawiałem


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - darecki78 - 02-12-2019

Przeczytałem cały temat i mam już mętlik w głowie.
Mam A129 Duo i kabel Hardwire Viofo. Czy dokupując Cellink Neo 9 do podłączenia muszę mieć wiązkę z 4 żyłami(czerwony, czarny, żółty i dodatkowy zielony ACC)?
Cellink będzie podłączany poprzez bypassy do bezpieczników.


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - marekelb - 02-12-2019

Jak kupisz NEO, to będziesz miał wtyczkę w zestawie z 4 żyłami. Żółty (+12V) i czerwony (ACC "wyjście") idą do zasilacza hardwire, czarny to masa do karoserii, a zielony do bezpiecznika (ACC "wejście")


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - darecki78 - 02-12-2019

(02-12-2019, 17:57:11)marekelb napisał(a): Jak kupisz NEO, to będziesz miał wtyczkę w zestawie z 4 żyłami. Żółty (+12V) i czerwony  (ACC "wyjście") idą do zasilacza hardwire, czarny to masa do karoserii, a zielony do bezpiecznika (ACC "wejście")
No właśnie jest promka w WR24 ale jak zadałem pytanie to odpisali że w komplecie nie ma takiego kabla, więc się zastanawiam bo w Neo 9 już ten kabel występował. Może są różne źródła dostawy.


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - marekelb - 02-12-2019

Czarny, to masa, ale nie do karoserii, tylko do hardwire. Pomyliłem się.
Na WR24 NEO9 ma w zestawie m.in: Kabel wyjściowy do podłączenia kamer z aktywnym trybem parkingowym ok. 2m.
Nawet jeżeli nie ma wszystkich żył, to możesz sobie dołożyć

CELLINK NEO9.jpg

Ja miałem taki zestaw:
IMG_20180803_214353.jpg
więc trochę się różni od tego w WR24.


RE: Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR] - darecki78 - 02-12-2019

(02-12-2019, 18:35:40)marekelb napisał(a): Czarny, to masa, ale nie do karoserii, tylko do hardwire. Pomyliłem się.
Na WR24 NEO9 ma w zestawie m.in: Kabel wyjściowy do podłączenia kamer z aktywnym trybem parkingowym ok. 2m.
Nawet jeżeli nie ma wszystkich żył, to możesz sobie dołożyć

CELLINK NEO9.jpg

Ja miałem taki zestaw:
IMG_20180803_214353.jpg
więc trochę się różni od tego w WR24.

Rozumiem że zamawiałeś tu  http://www.car-dvr.co.uk