Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Kolejne sceny z polskich dróg.


 
Odpowiedz
(27-12-2017, 22:48:44)x22cracked napisał(a):

Ciekaw jestem czy skończyło się na 500pln czy na zabraniu prawka.
 
Odpowiedz
https://www.wykop.pl/link/4081871/natych...ksowkarza/

Też jestem ciekawy. Przeraża mnie natomiast to, że na wykop.pl,  wielu ludzi uważa, że kierowca nie zrobił nic złego i nie powinien nawet dostać mandatu. Jak komuś się nudzi to można poczytać komentarze.
Między innymi takie, że autobus zasłaniał i mógł nie wiedzieć pieszego  Huh  Albo, że pieszy nie powinien tak wychodzić, ewentualnie takie, że właściwie nie wymusił żadnego pierwszeństwa na pieszym, bo przecież gość sobie spokojnie przeszedł.

Moim zdaniem to mu prawie po nogach przejechał, na żywo wyglądało to poważniej.
 
Odpowiedz
(28-12-2017, 00:41:14)vvvvRS napisał(a):
(27-12-2017, 22:48:44)x22cracked napisał(a): Ciekaw jestem czy skończyło się na 500pln czy na zabraniu prawka.

Mocno histeryczna teza (utrata PJ); w prezentowanym przypadku mandat i punkty wydają się wystarczającą karą.
Duży plus dla Policji, za właściwą reakcję.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(28-12-2017, 01:00:23)Szofer napisał(a):
(28-12-2017, 00:41:14)vvvvRS napisał(a):
(27-12-2017, 22:48:44)x22cracked napisał(a): Ciekaw jestem czy skończyło się na 500pln czy na zabraniu prawka.

Mocno histeryczna teza (utrata PJ); w prezentowanym przypadku mandat i punkty wydają się wystarczającą karą.
Duży plus dla Policji, za właściwą reakcję.
Właśnie w ostatnim czasie są mega wyczuleni na takie sytuacje i często kończy się zebraniem PJ.
 
Odpowiedz


Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Czyżby zapomniał że wyjechał ciężarówką a nie osobówką  Big Grin
 
Odpowiedz




Katowice i trafił się rodzynek. Szofer, dobrze że Wrocław tak nie robi :Big Grin chyba Wink
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale we mnie się nieźle zagotowało... Angry



Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
Za dużo oglądał filmów typu "Szybcy i wściekli" a w głowie brak wyobraźni.
 
Odpowiedz
W tym wypadku nie ma mowy o zagapieniu się a jest to - niestety - coraz częściej spotykany przejaw drogowego bandytyzmu.
Zastanawiam się, czy każdy taki  czytelnie zarejestrowany przypadek, nie powinien być zgłaszany na policję (?)
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości