Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja przepisy ma w dupie !
#23
A co było powodem jazdy Micell-a lewym pasem Big GrinD .Może mam takie wrażenie, ale czy nasz kolega nie zwolnił przypadkiem i pozwolił się wyprzedzić. :picasso:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#24
Szofer napisał(a):Spiochu.. trochę cwaniakuję w tym temacie, bo znam to miejsce. Proszę uwierz mi na słowo, miśki wyprzedzali już za znakiem "uwaga przejście dla pieszych". Znaku tego jednak na filmie nie widać :-)
Chyba że tak Smile

Kerad napisał(a):A co było powodem jazdy Micell-a lewym pasem Big GrinD .Może mam takie wrażenie, ale czy nasz kolega nie zwolnił przypadkiem i pozwolił się wyprzedzić. :picasso:
Teoria spiskowa to może za dużo, ale pytanie o to co Micell robił na lewym pasie gdy prawy wolny jest jak najbardziej na miejscu Big Grin (w końcu mi się już za to dostało Smile )
 
Odpowiedz
#25
Radiowóz B131 ruszył ze mną równo spod świateł i jak mogłem zjechać na prawy gdy go miałem na wysokości tylnego koła. Miałem im zajechać drogę i stworzyć w tym manewrem zagrożenie w ruchu drogowym. Byłem w terenie zabudowanym że więc nie będę szalał przy następnym razem będę dawał 4 minutowy filmik żeby nie było że mi znów się nudzi w domu itp.
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#26
Nie denerwuj się Smile
 
Odpowiedz
#27
W 100% popieram post napiętnować tych pseudo stróżów prawa niech ludzie widzą jacy oni szkoleni :!!!:



pozdrawiam :picasso:
 
Odpowiedz
#28
Micell napisał(a):Radiowóz B131 ruszył ze mną równo spod świateł i jak mogłem zjechać na prawy gdy go miałem na wysokości tylnego koła. Miałem im zajechać drogę i stworzyć w tym manewrem zagrożenie w ruchu drogowym. Byłem w terenie zabudowanym że więc nie będę szalał przy następnym razem będę dawał 4 minutowy filmik żeby nie było że mi znów się nudzi w domu itp.
Micell... spoko ! Przy Twojej częstotliwości korzystania z dróg wcześniej, czy później złapiesz miśków na jednoznaczej sytuacji (czerowne światło, zakaz zawracania, jakiś nakaz, zakaz postoju itd. itp.) Tak jak zatytułowałem wątek, tak dzieje się w rzeczywitości Big GrinD
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#29
:tulimy:
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#30
Micell wyluzuj, nie bierz wszystkiego do serca :tulimy: .Tak z ciekawości zapytałem o ten lewy pas Wink , mnie też się to zdarza w skrajnych przypadkach :oops: . :picasso:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#31
Zwal jak zwal , czy to cywil czy tez policjant '' brak wyobrazni i naduzycie '' to nagminne GANIC I PIETNOWAC !!!!! bo nie ma wytlumaczenia na lamanie przepisow z kazdej ze stron :anyproblem: poprostu I KILL YOU
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
#32
Przynajmniej wiadomo dlaczego policja nie popiera posiadania wideorejestratorów w autach....... Big GrinD
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#33
a nie popiera?
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości