Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
misda Mondeo
#23
brombrała napisał(a):Noooo a potem my takie trzylatki odkupujemy i zaczyna się jazdaaa..... Big GrinD

Nie, z dobrze utrzymanymi Octaviami tak już jest:

moja Octavia I (90 KM) dotąd ma taką historię:

do 270 kkm: 2 x rozrząd, w tym tylko raz pompa H2O oraz raz amortyzatory do tego standardowo: paliwo, olej, filtry, klocki i 2x łożysko prawego przedniego koła, i 2x tarcze ham. przednie

dalej do 370 kkm auto użytkował mój brat i doszło tylko sprzęgło z kołem dwumasowym i raz rozrząd z pompą H2O oraz regeneracja turbosprężarki

od 370 kkm jeździ teściu i tylko leje paliwo, bo mało jeździ... i jest b. zadowolony :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#24
Misda..ale Ci się sypnął mondzio....mój takie choroby miał dopiero przy 250.....2,0 benzyna lpg
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#25
Misda..ale Ci się sypnął mondzio....mój takie choroby miał dopiero przy 250.....2,0 benzyna lpg
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#26
Misda..ale Ci się sypnął mondzio....mój takie choroby miał dopiero przy 250.....2,0 benzyna lpg
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#27
Misda..ale Ci się sypnął mondzio....mój takie choroby miał dopiero przy 250.....2,0 benzyna lpg
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#28
Może jeździsz po równiejszych drogach.
 
Odpowiedz
#29
Może jeździsz po równiejszych drogach.
 
Odpowiedz
#30
Może jeździsz po równiejszych drogach.
 
Odpowiedz
#31
Może jeździsz po równiejszych drogach.
 
Odpowiedz
#32
Mondeo to dobry samochód, jak się psuje to znaczy że ktoś źle trafił. Ja mam Mk2 i jestem mega zadowolony a każdy pluje że silnik 1.8 TD jest kiepski. G.. prawda, jest bardzo dobry tylko jak się nie dba o auto to potem tak jest Wink
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
 
Odpowiedz
#33
Mondeo to dobry samochód, jak się psuje to znaczy że ktoś źle trafił. Ja mam Mk2 i jestem mega zadowolony a każdy pluje że silnik 1.8 TD jest kiepski. G.. prawda, jest bardzo dobry tylko jak się nie dba o auto to potem tak jest Wink
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości