Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uchwyt zrobiony z blokady na drzwi
#1
Ostatnio znalazłem trochę czasu i wykombinowałem sobie uchwyt do rejestratora zrobiony z " Przesuwnej blokady na drzwi od szafek" , bo krzywizna tylnej szyby nie pozwala na przyklejenie oryginalnego uchwytu.


Wypiłowałem pilnikiem wgłebienia aby konstrukcja się nie kiwała na boki . Przykleiłem taśmą dwustronną kawałki maty antypoślizgowej .
[Obrazek: dsh5.jpg]

Przykleiłem matę antypoślizgowa do zagłówka i nasunąłem klips
[Obrazek: 6t3n.jpg]

Efekt końcowy Big GrinD
[Obrazek: 4cpk.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#2
blokady na drwi :O ? co to jest gdzie to mozna kupic i do czego to jest Big Grin
 
Odpowiedz
#3
KierowcaZawodowyx napisał(a):blokady na drwi :O ? co to jest gdzie to mozna kupic i do czego to jest Big Grin

Widać że dzieci nie masz [Obrazek: msnwinkr.gif]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#4
No nie mam jeszcze i nie planuje narazie hehe Smile
 
Odpowiedz
#5
KierowcaZawodowyx napisał(a):gdzie to mozna kupic i do czego to jest
BLOKADA
Spina się gałki drzwiczek żeby dziecko nie otworzyło..
 
Odpowiedz
#6
Kupiłem w Biedronce za 3.99 w opakowaniu 2 sztuki.
Bardzo szybko można wpinać i wypinać kamerkę ,wystarczy jeden ruch ręką . A co najważniejsze to że nic nie lata i obraz jest stabilny.
Jest na tyle daleko od szyby, że na 90% mieści się w kadrze. Na oryginalnym uchwycie kamerka była za blisko szyby, że nie można było jej poprawnie ustawić . Uchwyt ma jeden feler jest biały i przyciąga uwagę na parkingu. :/
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#7
naidoo2009 napisał(a):chwyt ma jeden feler jest biały i przyciąga uwagę na parkingu.

Marker / spray w dłoń i uchwyt w kilka minut będzie czarny (tylko czy nie będzie brudzić Smile albo jeszcze jakoś pomyśleć, żeby go zamaskować taką siateczką jaką masz pod zagłówkiem - można w pasmanteryjnym coś takiego kupić.
 
Odpowiedz
#8
naidoo2009 napisał(a):Uchwyt ma jeden feler jest biały i przyciąga uwagę na parkingu. :/

proponuje pomalowac sprayem lub nawet jakims markerem Smile
 
Odpowiedz
#9
Znalazłem lepsze rozwiązanie, solidna gumka recepturka zamiast klamry i trzyma się tak samo Big GrinD

[Obrazek: g74k.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#10
Recepturki lubią parcieć. Szczególnie w cieple i na słońcu Smile
 
Odpowiedz
#11
Tak, mozna spróbować frotki - podprowadź połowicy.. Big GrinD Big GrinD
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości