Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pkt na forum czyli
#1
Witam
Od wczoraj dochodzą do mnie zapytania co to są te Pkt w podpisach jest to nic innego jak stan waszych punktow karnych za wykroczenia drogowe można sobie samemu w profilu- podpis napisać swój stan konta pkt karnych Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#2
a jak ktoś uzbiera komplet to coś się stanie :> ? Kubeczek forum ;p Koszulka ;p
 
Odpowiedz
#3
haha Smile nie chce się chwalić ale to chyba mój pomysł Wink z tymi punkatami :yahoo:
 
Odpowiedz
#4
ciuchcia napisał(a):a jak ktoś uzbiera komplet to coś się stanie :> ? Kubeczek forum ;p Koszulka ;p

Nic z tych rzeczy, jak ktoś uzbiera komplet to wtedy nie będzie tu wrzucał swoich filmików Tongue, a jak będzie wrzucał swoje oznacza to, że bez prawka pomyka Big Grin a to nie ładnie i u mnie w pracy za jazdę bez prawka można dostać, ochrzan od kierownika Big Grin hehe
 
Odpowiedz
#5
No niestety ja mam zero punktów, więc nie mam co umieścić w podpisie Smile za mało jeźdzę, szczególnie poza miastem, aby coś złapać
 
Odpowiedz
#6
ciuchcia napisał(a):No niestety ja mam zero punktów, więc nie mam co umieścić w podpisie Smile za mało jeźdzę, szczególnie poza miastem, aby coś złapać

Szybko do 24 dobij Big Grin rower dostaniesz Big GrinD
 
Odpowiedz
#7
niestety nie mam karty na punkty
 
Odpowiedz
#8
KierowcaZawodowyx napisał(a):do 24 dobij
Rower się dostaje za 25-ty punkcik .. :okman:
 
Odpowiedz
#9
ciuchcia napisał(a):No niestety ja mam zero punktów, więc nie mam co umieścić w podpisie Smile

Możesz 0 umieścić.
 
Odpowiedz
#10
A jak popełnisz jakieś wykroczenie, np przekroczysz prędkość bez mandatu, to wpisujesz punkty ujemne:-)
Pozdrawiam.
Jacek
 
Odpowiedz
#11
Jacent napisał(a):A jak popełnisz jakieś wykroczenie, np przekroczysz prędkość bez mandatu, to wpisujesz punkty ujemne:-)


To ja juz bym miał ich tysiac Big Grin 265 km/h na autostradzie z warszawy do strykowa .
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości