Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Yi 1080P Car WiFi DVR [NTK96660 + AR0230]
(02-01-2017, 23:56:54)evad napisał(a): Na moje oko to żadne "lite" tylko ordynarna podróba.

Sent from my F5122 using Tapatalk

Z całym szacunkiem, ale rzucanie takich twierdzeń bez znajomości tematu jest trochę na wyrost. Wystarczy przeczytać kilka stron wstecz. Ta wersja jest również na stronie xiaoyi. Dostałem tę kamerkę przed swiętami, też z DX. Jakością wykonania nie wstępuje niczym w stosunku do "pełnej" wersji.


@grbrandys - pod żadnym pozorem nie próbuj instalować firmware z "pełnej" wersji, powoduje to uszkodzenie programowe kamery. Kamerę da się przywrócić do stanu pierwotnego tylko poprzez rozbiórkę, dolutowanie przewodów do portu UART, połączeniem z komputerem przez terminal i format pamięci wewnętrznej odpowiednią komendą.
 
Odpowiedz
(03-01-2017, 13:57:18)puchaczosx napisał(a):
(02-01-2017, 23:56:54)evad napisał(a): Na moje oko to żadne "lite" tylko ordynarna podróba.

Sent from my F5122 using Tapatalk

Z całym szacunkiem, ale rzucanie takich twierdzeń bez znajomości tematu jest trochę na wyrost. Wystarczy przeczytać kilka stron wstecz. Ta wersja jest również na stronie xiaoyi. Dostałem tę kamerkę przed swiętami, też z DX. Jakością wykonania nie wstępuje niczym w stosunku do "pełnej" wersji.


@grbrandys - pod żadnym pozorem nie próbuj instalować firmware z "pełnej" wersji, powoduje to uszkodzenie programowe kamery. Kamerę da się przywrócić do stanu pierwotnego tylko poprzez rozbiórkę, dolutowanie przewodów do portu UART, połączeniem z komputerem przez terminal i format pamięci wewnętrznej odpowiednią komendą.
Dziękuję za info

Wysłane z mojego m3 note przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
@puchaczosx "Jakością wykonania nie wstępuje niczym w stosunku do"pełnej" wersji."
Ale parametrami odbiega i to sporo... [WINKING FACE]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Gdy robię zdjęcie za pomocą aplikacji to wyskakuje mi komunikat "request failed" ktoś wie w czym problem.
 
Odpowiedz
(03-01-2017, 15:29:07)bodino napisał(a): @puchaczosx "Jakością wykonania nie wstępuje niczym w stosunku do"pełnej" wersji."
Ale parametrami odbiega i to sporo... [WINKING FACE]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

...i jest 100zł tańsza biorąc pod uwagę ceny wyjściowe bez cashbacku i innych zniżek, więc nadal jest moim zdaniem dobrym wyborem.
 
Odpowiedz
(03-01-2017, 17:23:39)puchaczosx napisał(a):
(03-01-2017, 15:29:07)bodino napisał(a): @puchaczosx "Jakością wykonania nie wstępuje niczym w stosunku do"pełnej" wersji."
Ale parametrami odbiega i to sporo... [WINKING FACE]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

...i jest 100zł tańsza biorąc pod uwagę ceny wyjściowe bez cashbacku i innych zniżek, więc nadal jest moim zdaniem dobrym wyborem.
Dobrze napisałeś że Twoim zdaniem [WINKING FACE]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
(03-01-2017, 13:57:18)puchaczosx napisał(a):
(02-01-2017, 23:56:54)evad napisał(a): Na moje oko to żadne "lite" tylko ordynarna podróba.

Sent from my F5122 using Tapatalk

Z całym szacunkiem, ale rzucanie takich twierdzeń bez znajomości tematu jest trochę na wyrost. Wystarczy przeczytać kilka stron wstecz. Ta wersja jest również na stronie xiaoyi. Dostałem tę kamerkę przed swiętami, też z DX. Jakością wykonania nie wstępuje niczym w stosunku do "pełnej" wersji.


@grbrandys - pod żadnym pozorem nie próbuj instalować firmware z "pełnej" wersji, powoduje to uszkodzenie programowe kamery. Kamerę da się przywrócić do stanu pierwotnego tylko poprzez rozbiórkę, dolutowanie przewodów do portu UART, połączeniem z komputerem przez terminal i format pamięci wewnętrznej odpowiednią komendą.
Opieram się wyłącznie na obserwacji zdjęć etykiety, nie znam szerszego kontekstu. A ta etykieta nosi znamiona ordynarnej podróbki. Świadczą o tym detale, np. czcionka cyfr użyta pod kodem kreskowym, rozmieszczenie niektórych elementów itp.

Oczywiście to tylko moje domysły, jednak kilka już tego rodzaju podróbek różnych produktów widziałem i ta mi "śmierdzi" dokładnie tak samo.

Sent from my F5122 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Koledzy mam pytanie odnośnie nagranych na karcie filmików z kamerki Xiaomi Yi.
Mianowicie mam tam 4 foldery bo EMR_s; EMR, Movie_s, Movie i są w nich nagrania takie same z tego co zauważyłem tylko w tych z dopiskiem _s pliki są gorszej jakości i 10x mniej miejsca zajmują niż w folderach bez tej końcówki _s. Czy to tak ma być czy coś źle mam ustawione?? Smile Będę wdzięczny za wyjaśnienie tego podziału folderów.
Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem Smile
 
Odpowiedz
(04-01-2017, 00:46:47)stoper86 napisał(a): Koledzy mam pytanie odnośnie nagranych na karcie filmików z kamerki Xiaomi Yi.
Mianowicie mam tam 4 foldery bo EMR_s; EMR, Movie_s, Movie i są w nich nagrania takie same z tego co zauważyłem tylko w tych z dopiskiem _s pliki są gorszej jakości i 10x mniej miejsca zajmują niż w folderach bez tej końcówki _s. Czy to tak ma być czy coś źle mam ustawione?? Smile Będę wdzięczny za wyjaśnienie tego podziału folderów.
Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem Smile
Wina ostatniego FW niestety...
Żeby nie było podwójnych nagrań trzeba wgrać starsze FW.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Xiaomi Yi Action Camera Official EU. Edition 2K Super HD można już mieć poniżej 70$
Chipset: Ambarella A7LS...

Link:

Xiaomi Yi Super HD

kod zniżkowy: YIAC5
 
Odpowiedz
(04-01-2017, 01:00:29)bodino napisał(a):
(04-01-2017, 00:46:47)stoper86 napisał(a): Koledzy mam pytanie odnośnie nagranych na karcie filmików z kamerki Xiaomi Yi.
Mianowicie mam tam 4 foldery bo EMR_s; EMR, Movie_s, Movie i są w nich nagrania takie same z tego co zauważyłem tylko w tych z dopiskiem _s pliki są gorszej jakości i 10x mniej miejsca zajmują niż w folderach bez tej końcówki _s. Czy to tak ma być czy coś źle mam ustawione?? Smile Będę wdzięczny za wyjaśnienie tego podziału folderów.
Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem Smile
Wina ostatniego FW niestety...
Żeby nie było podwójnych nagrań trzeba wgrać starsze FW.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
A skąd pobierać FW?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości