• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polacy jak Ruski swe kamerki mają . . .
(08-11-2017, 12:07:00)Kamyk napisał(a): Łódź...

w Łodzi po północy znaki zamieniają się miejscami.. nie tylko w tym miejscu.. a najlepszy jest komentarz jednej z osób, która ogląda(ła) mapy google z 2011 i 2014 roku i robi wywody, cytuję: Faktem jest, że Policja nie zatrzymała się na znaku STOP - tego nie podważam. Lecz według oznakowania z Googla z 2011 roku i później do 2014r wynika, że Ulica Nawrot , którą poruszała się osobówka jest ulicą podporządkowaną i dojeżdżając do Kilińskiego mamy znak "Ustąp Pierwszeństwa" pomimo tego, że na głównej jaką jest ulica Kilińskiego jest znak STOP (pewnie ze względu na słabą widoczność).. załamka.. edit: niektórzy mają jednak wyobraźnię w kreowaniu nowych rzeczywistości Big Grin

to jest jeszcze dobre: Reasumując - Fakt Policja nie zatrzymała się na STOP-ie ale to osobówka miała ustąp pierwszeństwa. Więc czyja do końca wina była pozostaje dalej zagadką. osobiście bym orzekł współwinę, jednych za STOP, drugich za ustąp pierwszeństwa. .

(08-11-2017, 23:21:52)Szofer napisał(a): Mówią, że policja z Łodzi jest jeszcze bardziej amatorska i bezkarna, niż ta wrocławska. Co tam nakaz ... północ minęła, żadne prawo nie obowiązuje :-(
Kto temu woźnicy dał PJ ... gdzie mózg przepił ? Przecież całe zdarzenie mogło mieć dużo bardziej dramatyczny przebieg ... wokół chodniki, piesi też się mogli napatoczyć.

z ciekawości się zapytam: a kto tak mówi? Smile
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"

Odpowiedz
(09-11-2017, 00:33:09)beyondthesun napisał(a):
(08-11-2017, 23:21:52)Szofer napisał(a): Mówią, że policja z Łodzi jest jeszcze bardziej amatorska i bezkarna, niż ta wrocławska. Co tam nakaz ... północ minęła, żadne prawo nie obowiązuje :-(
Kto temu woźnicy dał PJ ... gdzie mózg przepił ? Przecież całe zdarzenie mogło mieć dużo bardziej dramatyczny przebieg ... wokół chodniki, piesi też się mogli napatoczyć.

z ciekawości się zapytam: a kto tak mówi? Smile

Chociażby inny użytkownik naszego forum - Peter, jego doświadczenia w tej mierze są zatrważające. Drugie źródło informacji - moi krewni z Łodzi i Sieradza. Mimo wszystko i tak twierdzę, że we Wrocławiu mamy najbardziej leniwych i non stop łamiących prawo policjantów; na moją tezę mam mnóstwo dowodów, materiały do nich oni sami (policjanci) tworzą ... autodestrukcja ?
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Oczywiście od policjanta, którego jednym z obowiązków jest egzekwowanie prawa trzeba więcej wymagać w kwestii jego przestrzegania. Wiadomo też, niestety, że policjanci są bezkarni bo ew. mandat mogą dostać od swoich kolegów, więc co najwyżej dostaną pouczenie...
Uważam jednak, że policjant to przecież też człowiek, może się zagapić, zagadać, spojrzeć na radio.
Swoją drogą skrzyżowania w centrum Łodzi przy wyłączonych światła są trochę niebezpieczne (pewnie jak wszędzie). Słaba widoczność (ciasno, kamienice, zaparkowane auta), aaa no i wielu jest zdziwionych także tym, że jednak nie ma pierwszeństwa. Czasami zauważa to niestety za późno. Prędkości w nocy też większe (zwłaszcza na tych szerszych arteriach).
Mój ojciec już dwa razy przez tych co nie zauważyli miał auto do kasacji. Z czego raz go straż musiała wycinać.

Lubię te internetowe komentarze specjalistów, że niby na jednym skrzyżowaniu jest STOP i A7, bo on to zobaczył na googlemaps sprzed 3 lat. I inne takie Wink
Po zakończeniu remontu Kilińskiego (chyba w ubiegłym roku) i uspokojeniu na niej ruchu, Nawrot zyskała pierwszeństwo.

Odpowiedz
Tym razem nikogo n ie zabił ...

Odpowiedz
@Szofer, bez obrazy, ale nie wiem co on zlego zrobil, przekroczyl predkosc?
w/g mnie ladnie wszystkich łykną, kierunkowskazem sygnalizowal, wrocil na swoj pas pawie wtedy kiedy trzeba (bo idealnie na PL drogach nie zawsze sie da)...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
B-25, podwójna ciągła, droga pod górkę, widoczność ... BRAK. Film jest ciekawy, gdy ocieka krwią ?

Odpowiedz
@Szofer, wez pod uwage ze widocznosc byla dobra, a on jedzie BMW X5 gdzie sie siedzi troche wyzej, byc moze na tyle ze widzial dalej, konczac wyprzedzanie nie wygladal na "spieszacego sie" do powrotu na swoj pas... czasem z "naszej perspektywy" widocznosc jest inna niz z innego samochodu, z pasa obok, nie jestem tez fanem wrzucania filmow tylko po to aby pokazac ze ktos przejechal na czerwonym czy nie zastosowal sie do znaku, bo kazdemu czasem moze sie zdazyc "zachaczyc" o czerwony itp.. nie po to kamery sa w samochodach aby pilnowac i pietnowac innych, to antyreklama kamer samochodowych.

Moim zdaniem łykną Cie klasycznie, i to byl powod?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
nie podwójna..tylko jednostronnie....widoczność nawet z miejsca nagrywającego nie taka zła, mały ruch, duża różnica prędkości.....ale to moje zdanie
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
(10-11-2017, 00:24:38)pizdys napisał(a): Moim zdaniem łykną Cie klasycznie, i to byl powod?

Bzdura, teza fałszywa. Mnie wyprzedził zgodnie z przepisami. Zerknij na moje filmy ... bardzo rzadko prezentuję wyprzedzanie na B-25. Tu było zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Mało mnie interesuje czy to jest jakaś reklama, czy też antyreklama. Pokazałem prawdę na drodze. Nic więcej. Tu jest Polska, a nie UK. Tu jak chwast z BMW kogoś zabije, na 95 % nie pójdzie do pierdla, co więcej, jest ogromna szansa, że pozostanie bezkarny. Tu rządzi tylko i wyłącznie KASA :-(

(10-11-2017, 01:23:23)mcmac napisał(a): nie podwójna..

uwaga słuszna, niezależnie od malunków był także B-25

Odpowiedz
Ukarany szeryf Smile

Odpowiedz
Baardzo optymistyczny finał Smile
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości