Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 [Novatek NT96660 + Omnivision OV4689]
(03-02-2018, 19:04:44)pigas1 napisał(a): Zrób tak jak mówi pawelpp.
Ja tak wgrałem bete i nie gubi ustawień.
Popieram!

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
mam takie pytanie, którą prędkość karty pomarańczowe evo wybrać? większą okolice 90 czy mniejszą chyba okolice 48?
 
Odpowiedz
W oczekiwaniu na DR900S Smile kupiłem u Chinola Viofo A119. Ta kamerka po prostu miażdży.
Co niektórzy chwalili się już jej możliwościami  więc i ja dołączę, szczególnie HRD w nocy - koparka opada Wink Oczywiscie przy niewielkich prędkościach ale i tak wyprzedza możliwościami większość konkurencji.
Screeny poniżej, a oto moje ustawienia:
Firmware: 3,4 beta
Rozdzielczość: 1920x1080p FHD 30 klatek/s
EV -1 (może przesadziłem ale chcę przetestować różne opcje)

[Obrazek: 4911815198eeb09amed.jpg]

[Obrazek: 699a1515fbee5a5bmed.jpg]
 
Odpowiedz
@szaniu, co jak tu moge powiedziec, potwierdzam Smile
Kamera jest mocna i konkurencja nie od dzis ma problem... 
Wydajac 4x tyle co kosztuje A119 oczekuje sie czegos wiecej, no i tu sie zaczynaja "opcje", bo jakoscią nagrywania malo ktora kamera jest w stanie pokazac wiecej... 

W tym roku maja sie pokazac konstrukcje na:
OmniVision OS05A10 (5mpx z HDR)
Omnivision OX03A10 (2.46MPx // 1920 x 1280 z HDR) to praktycznie pewniak,
Sony Exmor R Starvis IMX274LQC 8.51mpx (DR900S?)
On Semi Aptina AR0521 (5.1mpx z HDR) Viofo A119 PRO
Sony Exmor R Starvis IMX326LQC (poki co pojawil sie w Nextbase 512GW, ale z uwagi ze Novatek 96663 nie wspiera zadnych trybow prayc tej matrycy, ani nawet HDR w 1080p kamera polegla na calej linii, ale nic straconego pod warunkiem, ze matryca bedzie pracowac z odpowiednim CPU), wiecej o 512GW tutaj: http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14150

w sensorach z HDR liczyc mozna na efekty jak w A119, pod warunkiem ze klatka T1 bedzie naswietlana tak samo szybko jak obecnie w A119, oraz ze bedzie CPU wspierajacy wyzsza niz 1080p rozdzielczosc z HDR, no i tutaj zamykaja sie drzwi, bo nie wiele CPU jest zdolne to robic na tyle dobrze jak NTK przy tym majac jakis przydatny tryb parkingowy...

Niewatpliwie kamera Viofo A119 zawiesila poprzeczke bardzo wysoko, a jej cena pokazuje ze oczekuej sie czegos wiecej (skoro placi sie wiecej na konkurencyjne rozwizania), poczekamy zobaczymy, bo A119 jest mardzo mocna.

Na obecna chwile przewidywac mozna ze Hisilicony Hi3556/Hi3559 oraz procesory Grain Media (to kupiona przez Novateka Firma za $720million) beda sie pojawiac w roznych konfiguracjach, monitoruje rynek i dam znac jak cos sie pojawi. Grain Media to akurat rozwiazanie ktore moze dac tryby parkingowe (buforowane), ale jakosci novateka jeszcze nie ma...
http://www.grain-media.com/
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Witam forumowiczów. Czy polecacie zakup Viofo w Chinach? Jak jest z awaryjnością? Orientuje się ktoś która kamera będzie bardziej odpowiednia (kąt) do Astry IV ? A119 czy A119s?
 
Odpowiedz
Witam,
chciałbym zamówić viofo przez banggod, ile osób natrafiło na opłaty celne?
 
Odpowiedz
(06-02-2018, 22:25:48)fflash napisał(a): Witam,
chciałbym zamówić viofo przez banggod, ile osób natrafiło na opłaty celne?

Ja dziś kupiłem swoją pierwszą kamerę, wybór oczywiście padł na Viofo A119 v2.
Właśnie z Banggood z europejskiego magazynu z kodem obniżającym "83f0f4" cenę o 12%. >> LINK <<
Zapłaciłem dokładnie: 272,75 zł (płatność przez PayPal i kartę Revoult)

Europejski magazyn minimalizuje do minimum możliwość wezwania do opłat celnych oraz znacznie przyspiesza dostarczenie paczki z kamerką.  Big Grin
 
Odpowiedz
Z cłem to jest loteria. Najlepiej kupowac w okresie świątecznym. Wtedy chyba mają tyle tych paczek na celnym, że nie są w stanie wszystkich oclić Smile
 
Odpowiedz
Panowie, zastanawiam się nad takim aspektem - jak bardzo prądożerna jest nasza tytułowa Viofo? Zostawiłem ją na dwa dni w samochodzie pod ładowarką i zastanawiam się czy to już kwestia wysłużonego akumulatora w aucie, czy po prostu reakcja na tak długi czas pracy "zapalniczki" bez ładowania - w każdym razie nie jestem w stanie odpalić samochodu. Akumulator prosto pod prostownik. Mogę prosić o sugestie?

EDIT: sprawdziłem na szybko chińskim miernikiem, że kamera pobiera prąd ok. 0.3 - 0.5 A (w zależności od stanu wyświetlacza). Odpowiedź wydaje się raczej jasna, ale mimo to chciałbym zapytać, czy macie podobne doświadczenia.
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.
Zadowolony użytkownik Viofo A119.
 
Odpowiedz
@Destini, podawałem jakiś czxas temu dokładne wartości w mojej A119 przy różnych wariantach rejestracji. ten post gdzieś tu jest na forum, ale nie umiem go znaleźć.

znalazłem: http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid258645

w wyszukiwarce trzeba zaznaczyć, aby pokazywał poszczególne posty a nie wątki.
 
Odpowiedz
Czyli dużo się nie pomyliłem. Dzięki wielkie, najwidoczniej nie mogę zostawiać kamery w zapalniczce na dłużej niż 12-15 godzin, jeśli auto stoi przed pracą lub przed domem.

Pomijając już kwestie kamery, a nieco zmieniając temat - czy ktoś z Was spotkał się z taką ładowarką, która ma włącznik i wyłącznik? Niestety te, które posiadam ciężko wychodzą z gniazda (a tej, która wychodziła elegancko już z nami nie ma), więc byłoby to jak woda dla spragnionego.
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.
Zadowolony użytkownik Viofo A119.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 11 gości