Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xbitz Go firmware
#1
Czesc!
To forum to jest ostatnia deska ratunku...
Poszukuje firmware do Mojej kamerki "G55_DA380_2015-03-27_01" lub "G55-380-160715xB9"
Przeszukałem googla całego jednak bez skutku znalazłem na ruskiej stronie ,ale była to wersja G50 co ma brak wsparcia diod IR.
Pozdrawiam i mam nadzieje ,że ktoś pomoże
 
Odpowiedz
#2
A co sie dzieje, ze potrzeba fw?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
Kupiony uzywany...
I było juz wgrane G50 bez wsparcia diod IR gdzie powinno być G55
 
Odpowiedz
#4
Zapewne jak powiem ze te diody kompletnie nic nie daja, to i tak stwierdzisz ze "fajnie byloby" to miec, ale:
Ten Xblitz G55 to imitacja kamery o nazwie Blackview G55, ktora robi Szdome, szukaj wiec szdome G55 lub sprawdz czy nie wejdzie fw od G1WH (IR bedzie jako LED).

A tak w ogole szkoda zmieniac Fw ze wzgledu na te diody, bo diody sa IR a kamera ma filtr IR, bo bez niego dzien wygladalby jak nienaturalne kolorystycznie przebarwienia... to jak swiecic zielonym swiatlem w okulary z filtrem koloru zielonego.

Jak juz chcesz tracic czas to napisz do szdome lub xblitz aby wyslali Ci firmware bo chcesz miec diody IR i super jakosc nagran w nocy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
No właśnie szkoda tych diod .. w nocy to nic nie widac...
Co do Xblitz to piszą ,że nie udostępniają firmware.
 
Odpowiedz
#6
Za to szdome udostepnia, napisz do nich.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#7
Ok dzięki ... spróbuje napisać do nich ,a następnie podzielę się informacją czy udostępnili.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości