Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kretyn na drodze
#1
[liveleak]http://www.liveleak.com/view?i=294_1322897170[/liveleak]
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]
 
Odpowiedz
#2
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fgBbDBY_fiw[/youtube]
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz
 
Odpowiedz
#3
Uciekł ?
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
#4
Zachowanie kierowcy skody bandyckie, fakt. Jednak ten na hulajnodze do normalnych też nie należy :-(
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#5
a tak właściwie to co masz do hulajnogi? nie przeciskał się do przodu, czekał na swoją kolejkę do wyprzedzania, skoda dała w prawo to ruszył do przodu..skoda poszła znów na lewy to zahamował.tam chyba nawet nie było kontaktu, tylko awaryjne zblokowanie przedniego koła
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#6
mcmac napisał(a):a tak właściwie to co masz do hulajnogi?

Wg mnie nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i przy awaryjnym hamowaniu wjechałby w skody kuper.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#7
Dodatkowo, kierowca ledwo co zasygnalizował chęć zmiany pasa (nie przekraczając jeszcze linii) a hulajnogista od razu próbował go wyprzedzać - zanim ten manewr w pełni nastąpił :!!!:
Czyli w gruncie rzeczy, najechał na Skodę.
Jednak pozostaje pytanie, dlaczego kierowca odjechał - przecież widać. że wkrótce po tym zdarzeniu, ale już na sąsiednim pasie, hamował (?)
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#8
hsurim napisał(a):dlaczego kierowca odjechał
Podejrzewam, że ty też byś odjechał. Skoro kontaktu nie było, w lusterku zobaczył leżącego motocykliste, zanim przemyslał co się stało to już był z kilometr od tego miejsca.. Wracałbyś tylko po to żeby sprawdzić co mu się stało ?? Obowiązku nie ma, dopiero ci co najadą na wypadek są nim objęci..
I przyłączam się do tych co widzą winę hulajnogi - zero wyobraźni, brak odstepu i zbyt nachalna próba wyprzedzania.. To się wyłożyl.. Wcale mi go nie szkoda..
 
Odpowiedz
#9
Eragon napisał(a):Wcale mi go nie szkoda..

Oczywiście, że nie szkoda ... w ostatecznym rozrachunku miał dużo więcej szczęścia niż rozumu.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#10
Dziwne co prawda jest zachowanie kierowcy, że odbił na powrót w lewą stronę, jednak swojego pasa nie opuścił więc motocyklista nie miał prawa go wyprzedzać, a że ten manewr rozpoczął to całe jego szczęście, że skończyło się tylko na szlifie oraz, że kierowca z tyłu go nie klepnął po plecach.

Ciekawi mnie co w takiej sytuacji zrobiłaby policja gdyby blachy Fabii były zdatne do odczytania, bo z filmu nie wynika jednoznacznie, żeby doszło do jakiegokolwiek kontaktu, więc kierowca Skody zanim się zorientował co się mogło stać to już faktycznie był spory kawałek od miejsca zdarzenia?
 
Odpowiedz
#11
Eragon napisał(a):(...) Skoro kontaktu nie było (...)
Myślisz, że nie było nawet najmniejszego kontaktu ?
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości