Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprzedzanie TIRa przez TIRa
#12
Ładne chmurki na niebie po prawej.......
 
Odpowiedz
#13
Boollo napisał(a):i mało co nie potrącił ludzi będących na takim pasie.

:helou:

Dokładnie, jeśli nie muszę nie daje marginesu bo przeważnie jadę z prędkością przepisową a nawet większą niż pozwalają przepisy, a jeśli komuś się spieszy niech wyprzedza jeśli ma miejsce, a nie ja dam margines "trafię" ludzi, rowerzystę czy cokolwiek a on pojedzie dalej a ja zostanę z problemem, zjeżdżam w ostateczności jak "idiota" idący na 3 się nie schowa.
 
Odpowiedz
#14
okoniowaty napisał(a):a jeśli komuś się spieszy niech
... sobie kupi helikopter...
 
Odpowiedz
#15
mcmac napisał(a):bombka,napisałem że nic nie usprawiedliwia tego manewru ...nie namawiam też do korzystania z pobocza..chodziło mi tylko o trochę zrozumienia dla pracujących zawodowo i o to co sam podkreśliłeś :powinniśmy sobie życie ułatwiać na drodze,i jest to stwierdzenie ogólne,nieodnoszące się do tego konkretnego nagrania

Jak dla mnie nic nie usprawiedliwia gościa z nagrania "zimnego łokcia". Poleciał totalnie bo bandzie. Naraził życie innych użytkowników drogi ,zachował się jak totalny idiota i pokazał swój brak wyobraźni. Z pewnością nie powinien siadać za kółko takiego kolosa. Nie miał wystarczającej widoczności do wyprzedzenia ciągu pojazdów a żaden mobil z przodu nie powie na CB "dawaj dawaj czysto" skoro z naprzeciwka coś jedzie. Co jeśli z naprzeciwka jechałaby ciężarówka? Osobówki przytuliły się do barierki,ale 3 ciężarówki na szerokość ...nie wiem czy by to pykło.
 
Odpowiedz
#16
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5o4lgM8CBco[/youtube]

Idiotów na drogach nigdzie nie brakuje, dodatkowo jakie warunki, po prostu nie mogę sobie tego wyobrazić Confusedhock2:
 
Odpowiedz
#17
cddc35 napisał(a):Idiotów na drogach nigdzie nie brakuje, dodatkowo jakie warunki, po prostu nie mogę sobie tego wyobrazić Confusedhock2:

Kolego w tym przypadku zupełnie się z tobą nie zgodzę bo jak słychać koledzy na prostej drodze na wzajem sobie pomagają więc gdzie tu idjotyzm ? bardzo poprawne i bezpieczne wyprzedzanie takich wyprzedzeń każdemu życzę pozdrawiam
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#18
Pamietam jak ktos ze znajomych mi opowiadał ze wyprzedzali sie 5 minut i sie zdenerwował to wyprzedzil ich z prawej i tego na lewym pasie wyhamował do 50 i pojechał
 
Odpowiedz
#19
KierowcaZawodowyx napisał(a):Pamietam jak ktos ze znajomych mi opowiadał ze wyprzedzali sie 5 minut i sie zdenerwował to wyprzedzil ich z prawej i tego na lewym pasie wyhamował do 50 i pojechał

Ja osobiście takie "nauczanie" uważam za prostackie, a co najważniejsze niebezpieczne, ciekawe jak by ten tirek mu wjechał w kuferek bez hamowania. Ja trąbię, ewentualnie coś na cb czasem poleci. Np. jak ktoś jedzie uporczywie czy to s czy zwykła ulica o dwóch pasach, podjeżdżam blisko (ale nie za blisko) i jeśli nie zjeżdża na prawy to - często nie zgodnie z prawem - wyprzedzam prawym i na jego wysokości trąbię na delikwenta. Gorzej jak jest większy ruch gdzie on może zjechać i Cie puścić, bez zakłócania swojej płynności ruchu, Ty go nie wyprzedzisz prawą bo się nie zmieścisz, wtedy trzeba się wlec za takim o ile 110 Tongue czasem więcej można nazwać wleczeniem się Tongue
 
Odpowiedz
#20
okoniowaty napisał(a):
KierowcaZawodowyx napisał(a):Pamietam jak ktos ze znajomych mi opowiadał ze wyprzedzali sie 5 minut i sie zdenerwował to wyprzedzil ich z prawej i tego na lewym pasie wyhamował do 50 i pojechał

Ja osobiście takie "nauczanie" uważam za prostackie, a co najważniejsze niebezpieczne, ciekawe jak by ten tirek mu wjechał w kuferek bez hamowania.

Puscił noge z gazu Smile tego nie napisałem wczesniej do tego jechał firmowym to mu tam wisiało
 
Odpowiedz
#21
KierowcaZawodowyx napisał(a):Puscił noge z gazu tego nie napisałem wczesniej do tego jechał firmowym to mu tam wisiało
Ale i tak zalatuje burakiem
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#22
KierowcaZawodowyx napisał(a):do tego jechał firmowym to mu tam wisiało

Zdrowie i życie też ma firmowe?? W razie W większość firm odwraca się do pracowników pupą Tongue
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości