Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z serii "nerwy i agresja na drodze"
#34
No proszę, a mówią że znieczulica panuje Big Grin
 
Odpowiedz
#35
To się napastnikowi oczka otworzyły :trololo:
 
Odpowiedz
#36
Zadziwiające jest z jaką lekkością przychodzi komuś niszczenie cudzego mienia. kupujesz, dbasz, chuchasz, naprawiasz a jakiś palant z łomem podchodzi i w sekundzie to niszczy. Wiem, że to tylko auto ale miałabym ochote takiemu urwać łeb i nasikać do szyi.
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#37
brombrała napisał(a):... ale miałabym ochote takiemu urwać łeb i nasikać do szyi.
Big GrinD To mógłby być ciekawy widok Big GrinD :coool:
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#38
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0W_L45A6G-M&feature=player_embedded#![/youtube]
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#39
brombrała napisał(a):Zadziwiające jest z jaką lekkością przychodzi komuś niszczenie cudzego mienia. kupujesz, dbasz, chuchasz, naprawiasz a jakiś palant z łomem podchodzi i w sekundzie to niszczy. Wiem, że to tylko auto ale miałabym ochote takiemu urwać łeb i nasikać do szyi.
Zadziwiające jest z jaką łatwością niektórym przychodzi bicie i kopanie innych ludzi. Agresor został spacyfikowany a następnie dostał nauczkę, że można trafić na silniejszego. Moim zdaniem gość z bejsbolem dobrze zrobił.
 
Odpowiedz
#40
spiochu napisał(a):
brombrała napisał(a):Zadziwiające jest z jaką lekkością przychodzi komuś niszczenie cudzego mienia. kupujesz, dbasz, chuchasz, naprawiasz a jakiś palant z łomem podchodzi i w sekundzie to niszczy. Wiem, że to tylko auto ale miałabym ochote takiemu urwać łeb i nasikać do szyi.
Zadziwiające jest z jaką łatwością niektórym przychodzi bicie i kopanie innych ludzi. Agresor został spacyfikowany a następnie dostał nauczkę, że można trafić na silniejszego. Moim zdaniem gość z bejsbolem dobrze zrobił.

Dobrze zrobił waląc mu po nogach, ale chyba trochę przegiął napierdzielając auto Wink Mógł jeszcze ze 2x pierdalnąć kolesia i odejść a nie walić w samochód.

Swoją drogą odważny koleś. Przywalił kilka razy w auto, po czym wyrzucił kij. Że też się nie bał, że sprawca zajścia wstanie weźmie kij i pobiegnie z nim na niego i/lub jego auto Wink
 
Odpowiedz
#41
Nie wiem czy dobrze widzę, ale to nie był jakiś starszy człowiek ?.Bardzo bobrze , że kolo obił najpierw jego, a potem mu mietka .
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#42
spiochu napisał(a):Zadziwiające jest z jaką łatwością niektórym przychodzi bicie i kopanie innych ludzi. Agresor został spacyfikowany a następnie dostał nauczkę, że można trafić na silniejszego. Moim zdaniem gość z bejsbolem dobrze zrobił.
Ja pisałam o tym gościu z Forda C-maxa. Coś mu się nie spodobało to wyszedł z łomem i walnął w auto...
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#43
:lmao: :lmao: ostro było
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#44
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vniMm4RXzko&feature=endscreen&NR=1[/youtube]
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości