• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[YouTube] Podówjna ciągła
Nagranie zrobione wcześnie rano podczas drogi mojej żony do pracy. Wcześniej facet, na dwupasmówce, gdy zobaczył że żona chce go wyprzedzić docisnął gaz do dechy, żeby tylko być pierwszym. Jak widać jeżdżenie jak debil ma we krwi i jakby go spytać to przecież nic takiego się nie stało, bo nic nie jechało z naprzeciwka.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qVE8EFzmHCY[/youtube]
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]

Odpowiedz
Niestety tak poruszających się po naszych drogach " DEBILI " jest mnóstwo. :evil:

Odpowiedz
Swoją drogą ciekawe ile właśnie zarobił punktów. Wyprzedzanie na skrzyżowaniu, podwójna ciągła, przejscie dla pieszych... ładny komplecik mu się należy Smile

[trajano]

Odpowiedz
Trzeba było spróbować go dogonić, żeby nagrać numery i na Policję pójść.

EDIT!
Niezastosowanie się do znaków i sygnałów drogowych P-4 "linia podwójna ciągła" - 5 pkt.
Naruszenie przepisów dotyczących wyprzedzania na skrzyżowaniach - 5 pkt.
Nieprawidłowe zachowanie się kierujących wobec pieszych Wyprzedzanie na przejściach dla pieszych i bezpośrednio przed nimi - 9 pkt.

To na początek, jeszcze Policjant mógłby się do czegoś przyczepić.

EDIT2
Jak by się uparł, to mógłby jeszcze mu powiedzieć
Czyny o charakterze szczególnym Spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego - 6 pkt.

Dziękuję...25
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.

Odpowiedz
Numery nagrały się wcześniej, oczywiście zgłoszone tam gdzie trzeba wraz z filmikiem Smile A swoją drogą to dałbyś się kiedy ,Janu, złapaćna Skype Smile

[trajano]

Odpowiedz
Jak dobrze pójdzie to będzie 19pkt : ) Jestem teraz, jak jesteś to napisz.
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.

Odpowiedz
Bardzo często spotykam się z takim cwaniactwem, szczególnie, gdy jadę przepisową prędkością. Nie mam słów na takie zachowanie.

Odpowiedz
Takiego cwaniactwa jest coraz to więcej :x ,wyrastają jak grzyby po deszczu :evil:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]

Odpowiedz
Witam,
zgodnie z tematem wiodącym :-)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tDYFvAKdPJ0&feature[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Zaczął dużo wcześniej - pewnie tez bym już go śmignął .. Tak to juz jest .. Zakręt łagodny, widoczna jezdnia daleko do przodu - korzystamy z takich miejsc .. Nie zawsze idealnie w zgodzie z przepisami, ale jednak ..

Odpowiedz
trajano napisał(a):Numery nagrały się wcześniej, oczywiście zgłoszone tam gdzie trzeba wraz z filmikiem Smile
Ooo tego filmu wcześniej nie widziałem Smile Jest jakiś finał tej historii? No i czy nie był to przysłowiowy strzał w kolano?! Bo na filmie dosyć wyraźnie widać jak szanowna małżonka również wyprzedza w miejscu niedozwolonym naruszając linię ciągłą i obszar wyłączony z ruchu :?
Stan pkt 28

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości