Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne zachowanie kierowców jazda tyłem
#1
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Lz3l3gOIzFw&feature=player_embedded#![/youtube]

Trochę nie rozumie tych kierowców ale jak tak trzeba to ja już nic nie piszę :mrgreen:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#2
To jest taka dziwaczna interpretacja przepisów, no bo w razie gdyby przyczepiła ise policja to na podstawie czego miałąby go ukarać. Nigdzie nie jest napisane że na drodze jednokierunkowej nie wolno cofać. Należy to robić jedynie z zachowaniem szczególnej ostrozności, i tego sie trzymają ci kierowcy. Jednak zastanawiam sie, jak chcą wybrnąć z tej sytuacji aby włączyc siespowrotem do ruchu, przecież wtedy muszą przekroczyć podwójną ciągłą lub zawracać na skrzyżowaniu. Niestety, cwaniactwo nawet naginające przepisy w pewnym momencie zawiera pułapkę, która może sierychło zemścić Smile
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]
 
Odpowiedz
#3
Wiem kolego ale rozbawiło mnie że aż tyle osób tak zrobiło haha
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#4
Powiem tak Smile przyjacie z zawschodniej granicy maja wiele '' kontrowersyjnych '' pomyslow na zycie , swoja droga u nich swiat jest o wiele bardziej porabany niz u nas Tongue
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
#5
Dario67 napisał(a):Powiem tak Smile przyjacie z zawschodniej granicy maja wiele '' kontrowersyjnych '' pomyslow na zycie

Dokładnie to samo chciałem napisać, ale mnie wyprzedziłeś Wink
 
Odpowiedz
#6
trajano napisał(a):To jest taka dziwaczna interpretacja przepisów, no bo w razie gdyby przyczepiła ise policja to na podstawie czego miałąby go ukarać. .....
Pozwól, że się z Tobą nie zgodzę. Jak to na podstawie czego ? Przecież oni się poruszają pod prąd przy czym nieważne jest to, gdzie akurat znajduje się przód i tył samochodu.... i to nie jest cofanie, to jest najzwyklejsza durna jazda pod prąd!
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#7
ale co za dekle , jeden pokazał reszta dekli za nim Smile
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#8
na drogdze jednokierunkowej nie wolno sie cofac wiec mandat by byl ale coz lepiej cofac niz pod prad jechac
NIe ufaj nikomu - nawet sobie.

Waritat drogowy jest w każdym z nas nie pozwól żeby zapanował nad Tobą

Nie daje nie Biore
 
Odpowiedz
#9
No takich jaj to jeszcze u nas nie widziałem. Ale jesteśmy na dobrej drodze, tylko kwestia czasu.
 
Odpowiedz
#10
tajfun11owi napisał(a):na drogdze jednokierunkowej nie wolno sie cofac
Możesz to śmiałe twierdzenie podeprzeć jakimś paragrafem?
 
Odpowiedz
#11
mozesz wjechac przodem tylem jak ktos zapomniał postawic znak b-2
i nie potrzebne sa tutaj zadne paragrafy ten znak mówi sam za siebie
NIe ufaj nikomu - nawet sobie.

Waritat drogowy jest w każdym z nas nie pozwól żeby zapanował nad Tobą

Nie daje nie Biore
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości