Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[YouTube] Bravais - [WAWA] Siekierki - Jaguar mądry inaczej
#1
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Nn09T6J347w[/youtube]
[Obrazek: 9035.png]
 
Odpowiedz
#2
Refleks pierwsza klasa , a ten debil :evil: powinien zakończyć jazdę na tej barierce oddzielającej pasy jezdni.
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#3
Kerad powiedzial zbyt malo dosadnie , gdybym mial papier na odstrzal kilka razy do roku ten dupek bylbym pierwszy Smile
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
#4
A ja się zastanawiam - że mu fury nie szkoda...
Przecież nawet jak zarabia nie wiadomo ile to i tak szkoda takiej bryki...
[Obrazek: 9035.png]
 
Odpowiedz
#5
Brawo za refleks. Jaguary są zwinne więc możne myślał że w najgorszym przypadku przeskoczy barierki i za sarenką pogoni dalej :mrgreen:
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#6
Zjechałeś z lewego pasa, on też. Jeszcze raz zjechałeś i on oczywiście też. Wygląda jakby specjalnie to zrobił Smile Brawo za refleks.
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#7
Mocny filmik ale refleks to masz nie zły Big Grin.
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#8
Dobry refleks Bravais. Kiedyś miałem podobny przypadek z tym, że do skrętu w prawo był tylko 1 pas i droga była mocno zaśnieżona. Jadę w/w pasem, po czym nagle z pasa do jazdy na wprost zaczyna mi się wciskać Skoda Octavia. Zatrąbiłem i mrugnąłem długimi, po czym kierowca Skody chyba się wystraszył i zrezygnował z tego manewru, ale na powrót na pas do jazdy na wprost było już za późno i zatrzymał się prawie na barierce rozgraniczającej. Miał szczęście, że kilka dni wcześniej śnieg padał dzień i noc, przez co barierka była otoczona bardzo dużą ilością śniegu także zatrzymał się na zaspie a nie bezpośrednio na metalowej barierce. Także podejrzewam, że mógł uszkodzić sobie delikatnie zderzak Wink
 
Odpowiedz
#9
Hehe, dzięki za te komplementy z refleksem Smile :oops:

Ja też właśnie Octavką jeżdzę - ale moja wyhamowała Wink
[Obrazek: 9035.png]
 
Odpowiedz
#10
Ja kiedyś nie odpuszczę takiego cwaniaka tylko jak to będzie przy małej prędkości bo mam lewy błotnik trochę porysowany :lol:
 
Odpowiedz
#11
Azet napisał(a):Ja kiedyś nie odpuszczę takiego cwaniaka tylko jak to będzie przy małej prędkości bo mam lewy błotnik trochę porysowany :lol:

No ja nie odpuściłem i koleś wylądował na zaspie przylepionej do barierki rozgraniczającej :lol:
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości