Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Typowy BURAK na drodze
#12
Oglądając ten pościg czekałem kiedy autor nagrania zastosuje słynny manewr amerykańskiej policji często stosowany w takich sytuacjach - lekkie puknięcie zderzakiem w tylny błotnik ściganego. Efekt 100% skuteczny i niezwykle widowiskowy. Poza tym filmik trzyma w napięciu od początku do końca.
 
Odpowiedz
#13
Oglądając ten pościg czekałem kiedy autor nagrania zastosuje słynny manewr amerykańskiej policji często stosowany w takich sytuacjach - lekkie puknięcie zderzakiem w tylny błotnik ściganego. Efekt 100% skuteczny i niezwykle widowiskowy. Poza tym filmik trzyma w napięciu od początku do końca.
 
Odpowiedz
#14
Ciekawe o co poszło. Sam kiedyś w ten sposób blokowałem gościa na ekspresówce przez prawie 15 km, ale nie za darmo ciężko sobie na to zapracował. Jak było pusto to jechał wolniej ode mnie i dawał się wyprzedzić, a jak podjeżdżałem do tira to zaczynał mnie wyprzedzać tak, żebym musiał zwalniać do prędkości tira. Za pierwszym razem uznałem to za zbieg okoliczności i brak myślenia. Za drugim już się wkurzyłem, bo widać było, że to specjalnie. Za trzecim już patrzyłem na jego rozbawiony ryj i roześmiane dziunie na tylnej kanapie. Więc zrobiłem miśkowi 15 km w ponad 20 min po ekspresówce. Na usprawiedliwienie mam tylko tyle, że nie przyblokowałem nikogo więcej, wszyscy inni bez problemu nas wyprzedzali. Mina typka jak jego tuningowany wsiowy rumak nie był w stanie z żadnej strony wziąć rodzinnego vana bezcenna. Zachowałęm się jak burak, ale jak mi to humor poprawiło :ojej:
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
#15
Znalezione w sieci, jako że trochę jeździłem na rowerze przez pewien okres było to około 30 km dziennie i nie raz miałem ochotę puknąć łapką albo noga w auto ... a tu na filmiku nie dość że to pasażer wyskoczył z auta to jeszcze prawdopodobnie pasażer kobiecie zaciągnął ręczny, bo raczej auto posiada abs i przy zwykłym hamowaniu by tak się nie zachowało.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=p4WO2Iaqahw[/youtube]
 
Odpowiedz
#16
Znalezione w sieci, jako że trochę jeździłem na rowerze przez pewien okres było to około 30 km dziennie i nie raz miałem ochotę puknąć łapką albo noga w auto ... a tu na filmiku nie dość że to pasażer wyskoczył z auta to jeszcze prawdopodobnie pasażer kobiecie zaciągnął ręczny, bo raczej auto posiada abs i przy zwykłym hamowaniu by tak się nie zachowało.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=p4WO2Iaqahw[/youtube]
 
Odpowiedz
#17
okoniowaty napisał(a):nie raz miałem ochotę puknąć łapką albo noga w auto
A tu jak rozumiem - kopnąłeś mu furkę ?? bo czemu sie zbulwersował ??
 
Odpowiedz
#18
okoniowaty napisał(a):nie raz miałem ochotę puknąć łapką albo noga w auto
A tu jak rozumiem - kopnąłeś mu furkę ?? bo czemu sie zbulwersował ??
 
Odpowiedz
#19
Nie, tu tylko znalazł w sieci -.-
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
#20
Nie, tu tylko znalazł w sieci -.-
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
#21
silvox napisał(a):A tu jak rozumiem - kopnąłeś mu furkę ?? bo czemu sie zbulwersował ??

Filmik z internetu akcja dzieje się w miejscowości Ząbki, i trzeba w miarę dokładnie filmik obejrzeć (za drugim razem zauważyłem) i widać, że w momencie gdy bardzo blisko wyprzedza rowerzystę wtedy rowerzysta uderza (puka) ręką w auto.
 
Odpowiedz
#22
silvox napisał(a):A tu jak rozumiem - kopnąłeś mu furkę ?? bo czemu sie zbulwersował ??

Filmik z internetu akcja dzieje się w miejscowości Ząbki, i trzeba w miarę dokładnie filmik obejrzeć (za drugim razem zauważyłem) i widać, że w momencie gdy bardzo blisko wyprzedza rowerzystę wtedy rowerzysta uderza (puka) ręką w auto.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości