• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Kolejne sceny z polskich dróg.

Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Szofer,

A to była dostawa pizzy?

Sad
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool

Odpowiedz
(16-06-2017, 13:00:20)PESO napisał(a): Szofer,

A to była dostawa pizzy?

Sad

Trudno wyczuć kim on dokładnie był, ale zapewne coś rozwoził po mieście, więc nie był to jego pierwszy, ani ostatni wyjazd na wrocławskie ulice.

Odpowiedz

Taki rodzynek :/ standard na Wrocławskich drogach. Ale ja czekałem dosłownie minutę i pojechałem  Wink
[Obrazek: us-uzytkownik.png]

Odpowiedz

A tu pan obdarł zderzak i pojechał jak gdyby nigdy nic kilka miejsc dalej. Właścicielka dostała od nas odpowiednią karteczkę Wink

I jeszcze bonus. Pożar opony na poboczu.

Stan pkt 0

Odpowiedz
Dobro ponoć do nas wraca Smile
Kiedyś na parkingu obtarłem auto, u poszkodowanego straty niewielkie (narożnik), w swoim aucie natomiast jak zacząłem na przednich drzwiach tak skończyłem przy wlewie paliwa, więc straty u mnie dużo większe. Zostawiłem namiary.
Gdy spisywaliśmy oświadczenie, pani do której należało auto powiedziała, że była bardzo zdziwiona, że za wycieraczką znalazła mój numer telefonu z prośbą o kontakt.

Odpowiedz
(19-06-2017, 19:12:05)Kamyk napisał(a): Dobro ponoć do nas wraca Smile
Kiedyś na parkingu obtarłem auto, u poszkodowanego straty niewielkie (narożnik), w swoim aucie natomiast jak zacząłem na przednich drzwiach tak skończyłem przy wlewie paliwa, więc straty u mnie dużo większe. Zostawiłem namiary.
Gdy spisywaliśmy oświadczenie, pani do której należało auto powiedziała, że była bardzo zdziwiona, że za wycieraczką znalazła mój numer telefonu z prośbą o kontakt.
Miałem podobną historię. Też nie mogli wyjść z podziwu, że zostawiłem namiar.

Odpowiedz
Żona delikatnie przytarła zderzak w innym aucie ... też wizytówka powędrowała za wycieraczkę. Skończyło się na 200,- zł na polerowanie zderzaka.
Tak to już jest w Polsce ... większość z nas to normalni, uczciwi ludzie, którzy nie chcą szkodzić innym.

Odpowiedz
Wrzucam jako przestrogę. W mojej ocenie kierujący miał strasznie słabej klasy kask (lub nie zapięty) ponieważ mu go wyrwało z głowy, a po zdarzeniu narzekał również na słabą oponę z tyłu co może być prawdą ponieważ na nagraniu średnio to widać ale kilka sekund przed wylądowaniem w rowie motocykl tańczył tyłem po jezdni (lub było po prostu za szybko dla tej opony/opon). Dodatkowo gdyby wylądował dobrych kilka metrów dalej mógł uderzyć w murowany płot.

A i z góry zaznaczam że widziałem w lusterku że chciał mnie wyprzedzić, a przed nami nadjeżdżały samochody więc wcisnąłem hamulec żeby dał rade mnie wyprzedzić, tak tylko piszę żeby nie było zbędnych hejtów od innych motocyklistów że to moja wina że nie hamowałem i nie patrzyłem w lusterka itd. Chociaż to i tak nie moja wina że tak jechał i mnie wyprzedzał to był jego wybór.

Oczywiście kierowca po wypadku w stanie OK, lekko rozciął głowę na czole + jakieś zadrapania. Sama akcja raczej była na zasadzie szybko posprzątać i rozjechać się każdy w swoją stronę.

Odpowiedz
Szkoda, że nie było policji - przynajmniej na jakiś czas, byłoby nieco bezpieczniej na drogach.
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !

Odpowiedz
To ile ten "odpowiedzialny" człowiek miał na liczniku ? 150 km/h to dla niego byłby za mało ...

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości