Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Kolejne sceny z polskich dróg.
(06-11-2017, 00:41:51)Szofer napisał(a):
(06-11-2017, 00:34:30)beyondthesun napisał(a): oo, a co zrobił, że się wyeliminował? skasował auto, czy wyrejestrował je? i jak zakończyła się ta sprawa na policji? dostał jakiś mandat?

1. Skasował auto.
2. Policja dotarła do właściciela auta (firmy), a ta nie wskazała użytkownika pojazdu.

By to się dowiedzieć (pkt. 2), konieczne było osobiste stawiennictwo na komisariacie w Niemodlinie, odległym od Wrocławia o ok. 80 km. Na szczęście miałem możliwość podjechać tam w ramach cyklicznego wyjazdu.

dzięki! faktycznie, znalazłem go na necie, a raczej to co z niego zostało. 1.3 - ocena końcowa (na 5) Big Grin
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz


Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz


 
Odpowiedz
x22cracked,
Tak w ramach edukacji i przypomnienia, żebyś się kiedyś nie zdziwił (chyba, że ja tam coś źle widzę, jeśli tak to z góry przepraszam). Wink
Art. 24. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy:
[...]
3) kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu.
 
Odpowiedz
(16-11-2017, 21:12:46)sergiej napisał(a): x22cracked,
Tak w ramach edukacji i przypomnienia, żebyś się kiedyś nie zdziwił (chyba, że ja tam coś źle widzę, jeśli tak to z góry przepraszam). Wink
Art. 24. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy:  
[...]
3) kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu.

Wiem, znam ten przepis. Ogólnie to chciałem puścić ten autobus, bo jechaliśmy podobną prędkością i widziałem co sygnalizuje, zmieniłem pas na środkowy i myslałem, że on zrobi to samo, ale on zamiast przyspieszać zaczął hamować. Miał lepszy pogląd na sytuacje, ja dopiero jak zmieniłem na środkowy zobaczyłem co się stało, chwilkę wcześniej patrzyłem w lusterko. No i tak się stało, że go wyprzedziłem.
 
Odpowiedz
sergiej, bardzo dobrze pkt. dla Ciebie za przepis Big Grin mało osób ten art. zna Big Grin 
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz




Chwast z Opola
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
takie tam filmiki z paru miesięcy ze Szczecina



 
Odpowiedz
Prawie jak we Wrocławiu Tongue
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
(18-12-2017, 17:20:35)hsurim napisał(a): Prawie jak we Wrocławiu  Tongue

Masz rację, zachowania kierowców w obu miastach są skorelowane dodatnio :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz





Mix ode mnie
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości