Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój drugi samochód ale w domu :)
#1
Jestem trochę maniakiem kierownicy i pozwoliłem sobie zrobić ala samochód w domu Big GrinD

sam to robiłem i wydałem na to 170 zł ( koszty materiału + fotel )

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PF-F1AfAAnk[/youtube]
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#2
Ale fajne! Też chcę takie :ojej:
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#3
No nie,kierowca wyścigowy nie prowadzi jedną ręką Smile
Ale pomysł bardzo fajny.
 
Odpowiedz
#4
Pasja... to jest to ! Narracja też całkiem ciekawa :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#5
Ja obecnie jestem na etapie Euro Truck Simulator 2. G27 super sprawa, ale jej koszt to kosmos Big Grin Mam jakąś tam kierownicę Media Tech-a ,która ma obrót 270stopni. Przy tej G27 byłoby by cud miód malina Big Grin ale na takie sporadyczne granie jak u mnie nie opłaca się jednorazowo wydawać 900zł Tongue Pomysł super, widziałem gdzieś w necie ziomka, który zamontował dookoła siebie chyba z 5 ekranów !!! Tam dopiero można się poczuć jak w prawdziwej wyścigówce Big Grin
 
Odpowiedz
#6
To teraz pomyśl jak się trzeba tutaj czuć Smile

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gOv9ZA6Cdi4[/youtube]

Brakuje tylko siłowników do nachylenia pod kokpitem Smile
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.
 
Odpowiedz
#7
MrRogalik napisał(a):Ja obecnie jestem na etapie Euro Truck Simulator 2. G27 super sprawa, ale jej koszt to kosmos Big Grin Mam jakąś tam kierownicę Media Tech-a ,która ma obrót 270stopni. Przy tej G27 byłoby by cud miód malina Big Grin ale na takie sporadyczne granie jak u mnie nie opłaca się jednorazowo wydawać 900zł Tongue Pomysł super, widziałem gdzieś w necie ziomka, który zamontował dookoła siebie chyba z 5 ekranów !!! Tam dopiero można się poczuć jak w prawdziwej wyścigówce Big Grin

No ja też pomykam Dafem w ETS 2 z czasem mam zamiar kupić jeszcze 2 takie 27 cali monitory ale wiesz żona :anyproblem: Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#8
brombrała napisał(a):Ale fajne! Też chcę takie :ojej:


witam, przyłączam się do komentarzy! fajny symulator-ek! :okman:
-ja bym jeszcze lusterka wsteczne zamontował tak abym zdążył furę zatrzymać jak żonka browara przyniesie Big GrinD

pozdr. :helou:
 
Odpowiedz
#9
zybi2008 napisał(a):No ja też pomykam Dafem w ETS 2 z czasem mam zamiar kupić jeszcze 2 takie 27 cali monitory ale wiesz żona :anyproblem: Big GrinD

A nie wiem czy wiesz Big Grin Instalujesz jakąś modyfikację, której nazwy teraz nie pamiętam (wiem,że jest Tongue ) , która za pomocą zwykłej kamerki internetowej czyta ruchu głowy. Więc bez użycia myszki mykasz po kabinie Big Grin Na dwóch monitorach to bajka Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości