Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znaki drogowe
a mnie się podoba oryginał..Smile
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
Ale raczej chodzi o bezpieczeństwo i funkcjonalnośc a nie o twoje subiektywne odczucia Big GrinD Big GrinD
 
Odpowiedz
Eragon napisał(a):Ktoś się chyba rozpędził za bardzo z tym malowaniem..

A nie jest to hierarchia znaków?? Policjant, Sygnalizacja, Pionowe, ??Poziome??, Reguła prawej dłoni?? Tylko co jeśli spadnie śnieg Wink W razie kolizji ciekawe jaka by była interpretacja tego "czegoś".
 
Odpowiedz
Policjanta(dokładniej - osoby kierującej ruchem) nie ma, sygnalizacji nie ma, znaki poziome i pionowe wobec siebie nie mają "hierarchii" ... Czyli przepisy (niekoniecznie RPR).. Ale o czym piszesz ?? Bo my o organizacji ruchu Big GrinD Big GrinD
Nie doczytałeś, że ...
lith napisał(a):wymazany na drodze 'stop' umieszczony na drodze z pierwszeństwem
... robi zamieszanie ???
 
Odpowiedz
Hmmm . . . dziś też zauważyłem że jadąc drogą z pierwszeństwem jadąc prosto mam pierwszeństwo skręcając w prawo (rozwidlenie z wysepką) jest znak ustąp pierwszeństwa - trochę to dziwne.
 
Odpowiedz
okoniowaty napisał(a):Hmmm . . . dziś też zauważyłem że jadąc drogą z pierwszeństwem jadąc prosto mam pierwszeństwo skręcając w prawo (rozwidlenie z wysepką) jest znak ustąp pierwszeństwa - trochę to dziwne.
Bardzo dobrze. Jeżeli jest wysepka, to znaczy że skręcając w prawo z drogi głównej zjeżdżasz w drogę podporządkowaną a potem znów wjeżdżasz na drogę główną stąd znak "ustąp pierwszeństwa".
 
Odpowiedz
@Eragon
A nie? Jeszcze ktoś pomyśli, że traci pierwszeństwo...
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
lith napisał(a):A nie?
No przecież, że tak.. Piszę wszak.. :okman:
okoniowaty napisał(a):jest znak ustąp pierwszeństwa
Wrzuc jakieś foto..
marder napisał(a):Bardzo dobrze
Chyba "źle".. ale zobaczymy co widzi okoń.. Wtedy pogadamy..
 
Odpowiedz
Pewnie coś na wzór 'litewski' Wink
0:18- 0:33
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZrqCT_1iMQk[/youtube]
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
ta podroz po skandynawi to mega fajna kompilacja... a te widoki ta droga do opuszczalego miasta mega turbo wypas, sam bym sobie pojezdil takimi trasami Smile
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile
 
Odpowiedz
Tak we Wrocławiu, nagradza się tych, co jeżdżą z dozwoloną prędkością ...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DrFe8RAWwyY&feature=youtu.be[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości