• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znaki drogowe
Do ADMINA - prosze usunąć powyższe pięć postów, konwersacja jest szalona z mojej winy.. Będę wdzięczny..

Sorry Szofer i inni co będą to czytać - na telefonie "widziałem" sygnalizator S-1, a w rzeczywistosci jest kierunkowy S-3..
@Szofer - auta tam zawracają ??
To ktoś zaszalał z podwójnym niespójnym oznakowaniem.. ja bym zdjął ten znak B-23 bo to on jest bez sensu..
Nadal jednak podtrzymuję moje słowa o hierarchii - sygnalizator nie ma nic wspólnego z tym znakiem.. "Światła" sa ważniejsze tylko od znaków regulujących pierwszeństwo..
Skoro tu nie zachodzi między nimi relacja to nie wiem - ja bym pewnie zawrócił..
Teraz zapewne zainterweniujesz w dziale drogowym miasta ??
Jeszcze jedna sprawa - czemu tam nad pasem wiszą dwa sygnalizatory ?? Wystarczyłby jeden - S-3 - szósty z lewej..

Odpowiedz
Eragon napisał(a):Jeszcze jedna sprawa - czemu tam nad pasem wiszą dwa sygnalizatory ?? Wystarczyłby jeden - S-3 - szósty z lewej..

Wiszą dwa, bo jeden zezwala na skręt w lewo, a drugi na zawracanie. Oba też nadają cykle zielone o różnym czasie ich wyświetlania.

Interwencji nie będzie, bo organizacja była tylko jednodniowa, a nawrót na skrzyżowaniu był fizycznie niemożliwy.

Tak jak na początku pisałem, urzędas zawalił i zapewne nie poniesie żadnych konsekwencji, w imię zasady: nie zasłoniliśmy sygnalizatora i co nam pan teraz zrobi ?
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Szofer napisał(a):organizacja była tylko jednodniowa
Acha, to jesteśmy w domu..
Szofer napisał(a):Oba też nadają cykle zielone o różnym czasie ich wyświetlania
OK, tego nie wiedziałem i nawet szczerze mówiąc bym chyba na to nie wpadł, dobrze wiedzieć, że taka opcja istnieje..

Odpowiedz
Eragon napisał(a):
Szofer napisał(a):organizacja była tylko jednodniowa
Acha, to jesteśmy w domu..

Tak, jesteśmy w domu ... czyli w krainie urzędniczej patologii.

Opisywane miejsce zostało poprzedzone wieloma zmianami w organizacji ruchu. Po przeciwległej stronie pojawiło się multum "pachołków", bo firma od oznakowania dróg, za każde pacholę dostaje kasę.

Zwracam też uwagę, że ten cały burdel odbywa się za moją, Twoją, naszą kasę ...

Odpowiedz
To prawda. To jest urzędnicza patologia, z którą mamy do czynienia w każdym większym polskim mieście. Wielokrotnie urzędnicy stawiając pachołki robią to bez pomyślunku pod względem bezpieczeństwa jazdy.
\

Odpowiedz
ja przez takie duże nie mogę np przejechać bo mam niskie podwozie.
--

Odpowiedz
Co sądzicie o tak bliskim ziemi, umieszczeniu znaków drogowych ?
Jak pokazuje film, już tylko pojawienie się sam. osobowego sprawia, że znak informujący o przejściu dla pieszych staje się niewidoczny.

Odpowiedz
Znak ma być 2m od ziemi, chyba wiesz ?? Zgłoś !!

Odpowiedz
(22-02-2017, 13:20:15)Eragon napisał(a): Znak ma być 2m od ziemi, chyba wiesz ?? Zgłoś !!

Dzięki za odpowiedź. Przyznaję, że nie wiedziałem, na jakiej wysokości ma być.

Odpowiedz
Nieprawidłowe oznakowanie, Gdańsk Oliwa / Przymorze Małe - ul. Piastowska.

Odpowiedz
No niestety dość typowe w Polsce ... nawet "profesjonaliści" nie znają się na swojej robocie. Przecież to wszystko jedno: zakaz wjazdu, czy zakaz ruchu - oba znaki uniemożliwiają wjazd. Znaki jednak pełnią też funkcję informacyjną ...

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości