Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
parkowanie równoległe ?????
#23
No to ja Wam pokażę jaki widok przed chwilą zastałem po otwarciu garażu :wsciekly: :wsciekly:
[Obrazek: 755e1bddff0f63e6.jpg]
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#24
hehehe..trzeba było samochód przed garażem zostawić hehe-bezmyślność nie zna granic
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#25
zrób tak jak bohater tego filmu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qyU6UvCJHG8[/youtube]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#26
Taaak ,tylko kupię sobie traktor który będę trzymał przed garażem by nim odholowywać matołów :coool:
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#27
:face: dzwoń po Straż Miejską chętnie go odholują na parking Big GrinD .
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#28
Morpheus napisał(a):Taaak ,tylko kupię sobie traktor który będę trzymał przed garażem by nim odholowywać matołów :coool:
Pozdrawiam
Jak byśmy mieszkali bliżej siebie to z miłą chęcią przyjechałbym z odsieczą :coool:
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#29
Morpheus napisał(a):No to ja Wam pokażę jaki widok przed chwilą zastałem po otwarciu garażu :wsciekly: :wsciekly:
[Obrazek: 755e1bddff0f63e6.jpg]
Pozdrawiam


I po co jest ci ten garaż :?: tylko problem masz :lmao:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#30
zybi2008 napisał(a):I po co jest ci ten garaż :?: tylko problem masz :lmao:
Żebyś wiedział ,jak wiem ,że muszę jeszcze gdzieś jechać zostawiam auto przed garażem .Bo często gęsto jakiś jełop mi zaparkuje przed garażem ,ten ze zdjęcia był wyjątkowo perfidny bo stanął dokładnie pod drzwiami ,zwykle parkują po drugiej stronie ulicy ,to jak się trochę pokręci udaje się wyjechać
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#31
Może nie widać, że to brama ..
Powieś tabliczkę ,, nie zastawiać'' ze znakiem T-24
 
Odpowiedz
#32
Jak ktoś nie umie rozpoznać bramy garażowej ,to może nie powinien jeździć samochodem ,bo może kiedyś nie rozpoznać np przejścia dla pieszych :anyproblem: ,a tabliczkę miałem ,ale jakaś "dobra dusza" ją zerwał ,może powinienem ją przyspawać :wtf:
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#33
Komuś jednak zależy na tym miejscu do parkowania ... :lmao: :lmao:
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości