Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śnieg na miejscu dla inwalidów
#1
Wspomnienie poprzedniej zimy.

W mojej miejscowości, cały śnieg z płatnych miejsc parkingowych zepchnięto na miejsca przeznaczone dla inwalidów.
Sprzątnięto je dopiero po 2 tygodniach i kilku telefonach z mojej strony.
Zareagowano dopiero jak powiedziałem, że jestem dyskryminowany i przyjadę do komendy wnieść pisemnie zażalenie na Z.O.K, oraz że che mieć wgląd akt, czy służba oczyszczania miasta zostały w jakiś sposób ukarane.
Po jakimś czasie pojawiły sie wywrotki i wielkie spycho-koparki. Śnieg sprzątnięto, ale rozczarowanie zostało.


[Obrazek: dsc08102a.th.jpg] [Obrazek: dsc08065m.th.jpg] [Obrazek: dsc08105a.th.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#2
Paranoja :face: :face: czasem wydaje mi sie ze dba sie o wszystko , tylko nie o to co potrzeba :mad:
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
#3
:face: :face: :face: banda nieudaczników, jak można takie coś robić ludziom którzy naprawdę tych miejsc potrzebują??....:x To chyba tylko u nas w Polsce :/
 
Odpowiedz
#4
W tym roku problemu ze śniegiem nie ma. Natura wyręczyła służby miejskie :coool: Aby do wiosny :trololo:
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#5
naidoo2009 napisał(a):Aby do wiosny

Na to liczę Big GrinD

Co do zdjęcia to ubiegłej zimy zaobserwowałem to w kilku miastach a raz chyba nawet na parkingu przed marketem tzn. cała kupa odgarniętego śniegu została zwalona w miejscu do parkowania dla inwalidów Confusedhock:
 
Odpowiedz
#6
Moja miejscowość ma coroczną tradycję polegającą na spychaniu śniegu z płatnych miejsc parkingowych na koperty przeznaczone dla inwalidów. Ma to na celu zmuszenie inwalidów do płacenia za parkowanie. Interes kwitnie, pieniądze trafiają do budżetu gminy. Tylko My inwalidzi czujemy sie jak ludzie drugiej kategorii :cry1:

[Obrazek: scaled.php?server=836&filename=dsc00532u...res=medium]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#7
:face: :wsciekly:
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#8
Co roku to samo, śnieg na miejscu dla inwalidów , a płatne miejsca ładnie odśnieżone :face: :anyproblem: :/
[Obrazek: 20130222091004.th.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#9
:helou:

Heh pojechałem do marketu nie będę mówił nazwy reklamy Tongue oczywiście śnieg zgarnięty tak że zajmował może nie pół ale 1/4 3 miejsc dla matek z dzieckiem :trololo: notabene może inny temat że nie powinienem tam stawać bo to dla matek a nie ojców z dzieckiem, dyskryminacja??, wracając do tematu miejsca te są szerokie by można wstawić bez problemu fotelik z dzieckiem. Stając prostopadle kuferek mojej Vectry wystawał by na ulicę lub mogłem zderzakiem wjechać w zmarznięty śnieg, ja mądra głowa że lubię kombinować stanąłem pod skosem koła na liniach zająłem jedno miejsce szerokie całe zająłem ale nie wystawałem na ulicę i obok mnie stały jeszcze dwa auta. Wracam a tam czeka na mnie starsze małżeństwo swoją krótszą corsą zaparkowaną naprzeciw i pytają się czemu tak ładnie zaparkowałem, grzecznie wytłumaczyłem - na co Pan wyciąga telefon :yahoo: i robi zdjęcie twierdząc że na fb wstawi, zmartwiło mnie tylko że nie chciał profilu podać. Żona się zajmowała dzieckiem w aucie ja poszedłem odstawić wózek, wracam coś mnie tknęło bo ten Pan z Corsy stał tak że na 3 miejscach wyznaczonych stało 6 aut (zmieściły się bo jak wspominałem specjalnie te miejsca są szerokie), linia parkingowa przebiegała dokładnie w połowie jego Corsy, więc podchodzę i pytam "a Pan jak stanął?? ja zająłem jedno miejsce, Pan stoi jednym autem na dwóch" na co usłyszałem że on jest inwalidą i on tak może. Mi tam nie przeszkadza jak ktoś parkuje na parkingu chyba że parkuje 2 milimetry od mojego auta że wsiąść nie mogę. Wrzucam zdjęcie jak zaparkowałem - ja nie widzę w tym nic dziwnego ani złego Smile Teraz dopiero zauważyłem że jest i Corsa i widać jak zaparkowana bo linie i z tej i z tamtej strony śniegu i miejsc idą tak samo Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości