Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[YT]- pod prąd na rondzie
#1
Jak zwykle korek do wjazdu na parking nad dworcem PKP. Wszyscy grzecznie czekają by wjechać na rondo, ale jeden się wyłamał i poszedł w lewo, mijając auta z przeciwka. Pięknie to zrobił. Szkoda ze nie stałem tuż za nim :coool:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ge7G9ZbzLg&feature=youtu.be[/youtube]
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#2
hehe nie zły wariat Smile Tongue ale go tam pewnie otrąbili ?
 
Odpowiedz
#3
slepak napisał(a):hehe nie zły wariat Smile Tongue ale go tam pewnie otrąbili ?
Nie, nie słyszałem klaksonu, pewnie byli tak zszokowani że nie zareagowali, no chyba ze mu tam stukaliSmile
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#4
ponieważ forum ma służyć również wymianie doświadczeń i nauce...zwróćmy uwagę na przyczynę,a nie na skutek -zachowanie kierowcy-pod prąd.....gdyby ktoś pomyślał-ten zjeżdżajacy w zablokowana dogę(pewnie pierwsza w prawo) i nie dojeżdżał do samego końca,albo ustawił by sie przy krawędzi ,nie blokował by tych jadacych do kolejnych zjazdów..
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#5
mcmac napisał(a):ponieważ forum ma służyć również wymianie doświadczeń i nauce...zwróćmy uwagę na przyczynę,a nie na skutek -zachowanie kierowcy-pod prąd.....gdyby ktoś pomyślał-ten zjeżdżajacy w zablokowana dogę(pewnie pierwsza w prawo) i nie dojeżdżał do samego końca,albo ustawił by sie przy krawędzi ,nie blokował by tych jadacych do kolejnych zjazdów..


zgadzam się, ale też cieżko tą sytuacje ocenić, mało widać, co nie usprawiedliwia pana jadącego pod prąd Smile
 
Odpowiedz
#6
Przyczyna ,przyczyną ,skutek skutkiem... sam nie zawsze jestem święty na drodze ,ale to ,to już lekka przesada :anyproblem:
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#7
Cwaniak i tyle Wink
 
Odpowiedz
#8
Rosyjski kierowca że tak powiem :face:.
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#9
mcmac napisał(a):ponieważ forum ma służyć również wymianie doświadczeń i nauce...zwróćmy uwagę na przyczynę,a nie na skutek -zachowanie kierowcy-pod prąd.....gdyby ktoś pomyślał-ten zjeżdżajacy w zablokowana dogę(pewnie pierwsza w prawo) i nie dojeżdżał do samego końca,albo ustawił by sie przy krawędzi ,nie blokował by tych jadacych do kolejnych zjazdów..

Fakt faktem skoro już wiemy że gość pojechał pod prąd (rejestracja KMI :coool: tak mi się piosenka skojarzyła) i to jest złe. A teraz meritum sprawy. My jadący w stronę ronda w 90% opuszczamy parking wyjeżdżając z Galerii i skręcamy w lewo. Ci co jadą z lewej albo jada na wprost na parking, lub skręcają w prawo do galerii. Rondo jest na tyle duże że jakby te auta jadące z lewej ustawiły się ładnie blisko prawej krawędzi ronda i zrobili lukę, to nasz pas by śmignął do środka ronda i dalej bez czekania do domu. Inaczej można tą sprawę rozwiązać usuwając znak A-7 (ustąp pierwszeństwa). wówczas ci z lewej stojący w korku musieli by nas wpuścić i my już spokojnie pojechalibyśmy sobie bez korku w lewo w stronę miasta.
No ale cóż w obu przypadkach potrzeba trochę chęci. :helou:
Mcmac zwróć jeszcze uwagę na to że gość pojechał pod prąd i tam się zatrzymał (niestety w tym momencie ja ruszyłem i wszystko zasłoniło auto przede mną), pewnie któreś z aut musiało tam cofnąć by odblokować tego cwaniaczka :/
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości