Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co innego na znaku poziomym a pionowym.
#1
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XUwjSP4tIwI[/youtube]
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#2
I tak też jest w Bydgoszczy a czemu tak jest już wyjaśniam brak miejsca na strzałkę na pasie drogowym
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#3
Micell co Ty trzymasz na desce rozdzielczej Smile O ile dobrze pamiętam to kiedyś widziałam nawet kinder bueno Big GrinD
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#4
brombrała napisał(a):to kiedyś widziałam nawet kinder bueno
A to nie były stringi?


Wink Big GrinD

Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#5
zybi2008 napisał(a):I tak też jest w Bydgoszczy a czemu tak jest już wyjaśniam brak miejsca na strzałkę na pasie drogowym
Zybi ale obok tej strzałki to słonia się da namalować.... miejsca dość Big GrinD
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#6
brombrała napisał(a):
zybi2008 napisał(a):I tak też jest w Bydgoszczy a czemu tak jest już wyjaśniam brak miejsca na strzałkę na pasie drogowym
Zybi ale obok tej strzałki to słonia się da namalować.... miejsca dość Big GrinD

Deficyt na farbę mają :lmao:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#7
brombrała, na desce rozdzielczej to przeważnie leży czapka , papiery , ręcznik itp. Do Taty mówię i nawet się powtarzam schowaj to do schowka ale Tata jak kto Tata robi dalej to samo. :placzek:
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#8
Micell napisał(a):Tata robi dalej to samo
Tygodniowy szlaban na kompa albo na wychodzenie z domu i będzie chował...



Wink Big GrinD

Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#9
zybi2008 napisał(a):I tak też jest w Bydgoszczy a czemu tak jest już wyjaśniam brak miejsca na strzałkę na pasie drogowym
Noo proszę Cię.
Są przepisy, są warunki techniczne więc należy je stosować. Co to za wybiórcze traktowanie prawa?
Nas, kierowców się gani a zarządca to se może?

Moim zdaniem to po prostu łatwiej i taniej było zmienić organizację ruchu poprzez umieszczenie znaku F-11.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości