• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosnowiec DK 94 - ul. Północna
O kurde ale pusto - no to ja pierwszy.

Sosnowiec
skrzyżowanie Północnej i Frankiewicza
+ zjazd i wyjazd do DK 94-aleja Zagłębia Dąbrowskiego.

Na pewno bym coś tu zmienił, ci co tu "uczęszczają" wiedzą o czym mówię.

Nie tak dawno zostało to skrzyżowanie zmodernizowane na zasadzie zmiany pierwszeństwa przejazdu.
Cel: odkorkowanie DK 94 (duża ilość aut zjeżdżających w osiedle -zwłaszcza po południu) i dobrze cel osiągnięty. Ale niestety połowicznie część kierowców do dzisiaj nie wie że ma pierwszeństwo i robi: STOP!

Jest też druga strona medalu, ...jadąc północną na północ :trololo: (nie mogłem się powstrzymać) pojazdy nie ustępują pierwszeństwa i jest taki efekt

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QUDySvsjw0k&feature=youtu.be[/youtube]

mnie osobiście taki numer jak tu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i24yZDjgWqk[/youtube]

ostatnio zrobił patrol Policyjny, z tą różnicą że byli o wiele, wiele bliżej, i jeszcze mi palcem pogrozili (że niby co to ja robię).

A co bym zmienił? Tak myślę żeby ten zjazd i wyjazd do 94 przenieść jakieś 70 metrów za światła a przed przystankiem KZK GOP.
No ale wszystko to pewnie też kwestia pieniędzy.
No i jest 6 punktów i 500zł - za co - za 600 milisekund na czerwonym!
Chcesz być wesoły? Poluj na ośmioły!

Odpowiedz
awtoy napisał(a):A co bym zmienił? Tak myślę żeby ten zjazd i wyjazd do 94 przenieść jakieś 70 metrów za światła a przed przystankiem KZK GOP.
No ale wszystko to pewnie też kwestia pieniędzy.

Masz rację, i jest tam na tyle miejsca że można zrobić dodatkowy pas dla włączających się do ruchu. :okman:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości