• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja przepisy ma w dupie !
mcmac napisał(a):a nie popiera?
Nie popiera...
Stan pkt 0

Odpowiedz
no tak...pewnie stwarzanie zagrożenia...
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
No tak nie ma nic lepszego niż monopol ! W każdym aspekcie tego słowa... Spoko, spoko... tylko czekać, jak ktoś z nas zaopatrzy się videorejestrator z pomiarem prędkości, wtedy 95% aut w terenie zabudowanym będzie miało >50 km/h (misiaków ta proporcja też obejmuje...)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
...a po nowemu ma być do 500 zeta + 5 punktów.

Odpowiedz
Od niedawna 6 punktów karnych i 1000zł mandatu
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Wrocław, parking tylko i wyłącznie dla karetek... radiowóz zaparkował, bo skończyła się kasa w portfelu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RLBFTHWn3K8&feature=youtu.be[/youtube]
co tam, przepisy, pierdo... je ! :mad:
P.S. jeden z wcześniejszych filmików jest prawie z tego samego miejsca (20 m wcześniej) :face:

Odpowiedz
B105... ciężko pracuje na swoją opinię...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QfrWbcMNRCE&feature=youtu.be[/youtube]

Odpowiedz
...wszystko się potwierdza, tak jak wyżej w postach prawo muszą przestrzegać kierowcy nie władza! :face:

Odpowiedz
Przecież to prewencja jest(czyli Ci co łapią złodziei, biją bandytów, itp., ogólnie Ci dobrzy) a nie drogówka(Ci od łatania dziury budżetowej,gnębiący zwykłych obywateli)... trzeba naprawdę ostro przegiąć żeby się taka załoga zainteresowała wykroczeniem drogowym, więc ich się nie ma co czepiać (na zasadzie że władza może a szarym obywatelom sadzi mandaty), nagrywać trzeba tych z <R> na drzwiach :!:
Stan pkt 28

Odpowiedz
YarooS napisał(a):...czyli Ci co łapią złodziei, biją bandytów, itp., ogólnie Ci dobrzy) a nie drogówka(Ci od łatania dziury budżetowej,gnębiący zwykłych obywateli)... trzeba naprawdę ostro przegiąć żeby się taka załoga zainteresowała wykroczeniem drogowym...
Czyli co ,jak będzie napad na sklep i będzie przejeżdżać drogówka ,to pojadą dalej ??? Albo będą czekać aż złodzieje przekroczą prędkość :wtf:
Pozdrawiam

Odpowiedz
Nie sądzę, jak będą na miejscu to pewnie zareagują... jakkolwiek z zasady te formacje starają się raczej nie wchodzić sobie "w kompetencje", z większym jednak naciskiem na "olewanie" przez prewencję wykroczeń w ruchu drogowym, jak już pisałem trzeba na prawdę mocno przegiąć żeby taka załoga się Tobą zainteresowała, więc też bardzo w tej kwestii bym ich nie gnębił, niech sobie jeżdżą jak chcą, byleby bezpiecznie i na czas do miejsc w których są potrzebni...

Pozdrawiam
Stan pkt 28

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości