Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja przepisy ma w dupie !
#12
Micell... dzięki za ożywienie wątku. Szkoda, że nie opisałeś wykroczenia. Jeśli dobrze się domyślam, sprawa dotyczy wyprzedzania bezpośrednio przed przejściem dla pieszych... :anyproblem:
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#13
Tak panie Kolego na YT to mam opisane Big GrinD nie ma problemu Big GrinD
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#14
Sorry, dla mnie już w 5 sek. widać, że Cię minął a odległości do przejścia nie nazwał bym bliskiej lub bezpośredniej. Aczkolwiek pewnie do prędkości można byłoby się przyczepić...
No, ale ja się nie znam... Smile
 
Odpowiedz
#15
Spiochu...obejżyj jakiś odcinek Pirata lub zerknij w kodeks...bezpośrednio przed przejściem dla pieszych to odcinek pomiędzy znakiem "uwaga przejście dla pieszych" a samym przejściem. Niestety miśki nie minęły Micella, a go wyprzedziły. Wymijamy tylko pojazdy jadące z przeciwnego kierunku... :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#16
Panowie nie przesadzajcie....
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#17
Micell napisał(a):Tak panie Kolego na YT to mam opisane Big GrinD nie ma problemu Big GrinD

No to Policjant-kierowca już wskoczył do grona piratów... zainkasowałby 9 pkt. Jak znam życie to od wielu lat jego konto jest czyste.

Niestety kolesiostwo wśród miśków tydzień temu doprowadziło do tragedii. Pani policjantka, jej siostra i dwie córki... nie miały zapiętych pasów bezpieczeństwa... bo i po co ? I tak żaden z kolegów, nie wlepiłby im za to mandatu.... efekt: wszystkie 4 zginęły na miejscu. Czasem przepisów warto przestrzegać, choć dla własnego dobra... !!!
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#18
mcmac napisał(a):Panowie nie przesadzajcie....

No fakt, jakiegoś wielkiego wykroczenia nie zrobili.. bo w tej wiosce, to pieszego ze świecą w ręku szukać.... jednak Micell zna te strony doskonale i wie, że właśnie za to wykroczenie (wyprzedzanie bezpośrednio przed przejściem dla pieszych) miśki masowo punktują kierowców (przykład z tych okolic oglądałem nawet w Piracie)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#19
Program jedź bezpiecznie - Kierowcy wyprzedzają na przejściach dla pieszych kłania się.
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#20
Szofer napisał(a):Spiochu...obejżyj jakiś odcinek Pirata lub zerknij w kodeks...bezpośrednio przed przejściem dla pieszych to odcinek pomiędzy znakiem "uwaga przejście dla pieszych" a samym przejściem. Niestety miśki nie minęły Micella, a go wyprzedziły. Wymijamy tylko pojazdy jadące z przeciwnego kierunku... :-)
Nie zauważyłem takiego znaku.
Z mijaniem/wymijaniem punkt dla Ciebie Smile
 
Odpowiedz
#21
Spiochu.. trochę cwaniakuję w tym temacie, bo znam to miejsce. Proszę uwierz mi na słowo, miśki wyprzedzali już za znakiem "uwaga przejście dla pieszych". Znaku tego jednak na filmie nie widać :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#22
a czy ten znak nie stoi za wcześnie skoro nie widać go na filmie?
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości