Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja przepisy ma w dupie !
(22-01-2017, 03:01:54)mcmac napisał(a): Szofer, film 1, od kiedy pojazd uprzywilejowany z zachowaniem środków ostrożności-bo tak widzę, nie może łamać przepisów?
(...)

Hm ... jak dotąd, to żyję w świadomości, że pojazd uprzywilejowany to: sygnały świetlne + dźwiękowe.
Błyskać, błyskało, ale dźwięczenia (raczej) cuś jakby nie było słychać .... Cool
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
(22-01-2017, 07:10:24)hsurim napisał(a):
(22-01-2017, 03:01:54)mcmac napisał(a): Szofer, film 1, od kiedy pojazd uprzywilejowany z zachowaniem środków ostrożności-bo tak widzę, nie może łamać przepisów?
(...)

Błyskać, błyskało, ale dźwięczenia (raczej) cuś jakby nie było słychać .... Cool

Dziękuję, że mnie wyręczyłeś w odpowiedzi. Było, tak jak napisałeś.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
to przepraszam, leciało u mnie bez dźwięku....a tak poza tematem, a może i nie, jesteś doświadczonym kierowcą i i jak sam pokazałeś, wystarczy mieć oczy dookoła głowy, trochę pomyśleć i delikatnie zwolnić,a cały ruch można upłynnić
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
(22-01-2017, 15:02:43)mcmac napisał(a): a tak poza tematem, a może i nie, jesteś doświadczonym kierowcą i i jak sam pokazałeś, wystarczy mieć oczy dookoła głowy, trochę pomyśleć i delikatnie zwolnić,a cały ruch można upłynnić

Nie do końca tak było; radiowóz wpuściłem przed siebie, zaś własne bezpieczeństwo całkowicie olałem - nie miałem bladego pojęcia, czy ktoś jedzie za mną ... i właśnie w tym kontekście, policjant spowodował realne zagrożenie w ruchu drogowym.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Ta kanalia, ten chwast ... jeszcze niedawno pracował we wrocławskiej Policji. Huh 

http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wroclaw-w...33311.html

Był dzielnicowym ...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(22-01-2017, 03:01:54)mcmac napisał(a): od kiedy pojazd uprzywilejowany z zachowaniem środków ostrożności-bo tak widzę, nie może łamać przepisów?
Od zawsze.. Troszkę źle interpretujesz zapisy kodeksu..
Nic nie upoważnia do "łamania przepisów" nawet uprzywilejowanie. Jedyne co, to taki pojazd ma prawo do niestosowania się do niektórych znaków i przepisów.. Rozumiesz pojęcie "niektórych" ?? Rozumiesz pewnie.
A to, że może pewne zasady ominąć nie zwalnia go z odpowiedzialności i zachowania ostrożnosci.. Na pewno nie ma pierwszeństwa, jak wielu sądzi.. Ma tylko "przywilej" a my mamy umozliwic mu przejazd..
Jeśli znasz jakis zapis pozwalajacy na "łamanie przepisów" to wal śmiało, chętnie się zapoznam..
 
Odpowiedz
czy niestosowanie się a łamanie nie jest jednoznaczne w ogólno pojętym znaczeniu tych słów na drodze??
zapewne masz rację i nawet nie próbuję podważać Twojej dokładności w interpretacji
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
Nie potrafię sobie wyobrazić tak debilnego zachowania w przypadku policjanta z Czech lub Niemiec ...



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Nigdy tego nie pojmę ... jak można wystawiać innym mandaty, gdy chwilę wcześniej samemu złamało się prawo :-(



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Tatuś lub mamusia autka nie kupili, więc teraz trzeba poszaleć w robocie ... 90/50 to naprawdę dobry wynik.



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Jeszcze wczoraj wieczorem robiłem materiał pokazujący, że policjanci potrafią rzetelnie pracować ... minęło kilka godzin i już ponownie strajkują :-(



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości