Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o zidentyfikowanie momentu uderzenia
#1
Witajcie, miałem taką sytuację, że spod kół mijanego auta wypadł kamyk i stłukł mi szybę(spowodował pęknięcie - do wymiany), tylko mam taki problem, że nie bardzo jestem stanie określić, w którym to było dokładnie momencie. Na pewno od 2 do 3 minuty nagrania. Niestety mój lapek ma swoje lata i laguje przy odtwarzaniu tylu klatek na sekundę filmiku z viofo 119s, raz dźwięk tego uderzenia jest przy mijaniu wcześniejszego auta, raz przy mijaniu następnego kilkanaście sekund później, nie chcę zgłaszać szkody w ciemno, i zanim wyślę zgłoszenie kieruję się do was z prośbą o ocenę, bo już ustaliłem i nr rejestracyjny i polisę ale nie jestem pewien czy to aby na pewno ten moment, dlatego potrzebuję opinii kogoś z boku. Plik będzie udostępniony na google drive. 

https://drive.google.com/file/d/1XzhROFP...sp=sharing
 
Odpowiedz
#2
Waptie abys cos wywaczyl od samochodu ktory jechal obok, kamien spod kola mogl leciec wyzej i dalej jeszcze z poprzedniego mijanego samochodu, z reszta najczescie kamien jest wyrzucany w gore spod kola z samochodu z przodu (nie z boku). Celowo jadacy tego nie zrobil, to bardziej wina drogi i tego ze w ogole byl na niej kamen...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
Zawsze można spróbować uzyskać odszkodowanie od zarządcy drogi.. Co prawda tu nie Ameryka, ale spróbować można..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
#4
dokladnie, chyba predzej wlasnie w taki sposob cos wywalczy...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
(08-06-2018, 14:36:16)pizdys napisał(a): dokladnie, chyba predzej wlasnie w taki sposob cos wywalczy...

Jakby jechała wywrotka ze żwirem i spadł kamień to wówczas można wymienić szybę na koszt sprawcy gdyż źle zabezpieczył ładunek.
Załączam klatkę z filmu z kamieniem na szybie.


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości