• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŁYSY I KUDŁATY
W moim kochanym mieście ( Bydgoszcz ) jest taki duet ŁYSY I KUDŁATY postrach kierowców poruszają się oni nie oznakowaną czerwoną skodą fabiom i robią bardzo drobie fotki do albumu rodzinnego NIE polecam jak by ktoś był w Bydgoszczy i usłyszał ( gdzie dziś stoi ŁYSY I KUDŁATY to niech lepiej jedzie te dozwolone 59kmh :placzek:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vB4praUrXdM[/youtube]
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
Zanim obejrzałam materiał myślałam, że chodzi o jakiś gang strzelający do ludzi Big GrinD
Stan pkt 0

Odpowiedz
Ja już jestem stary i nie zrozumiem ,poco wydawać tyle pieniędzy na dublowanie policji ,zamiast kupić nową huśtawkę na plac zabaw :face:
Pozdrawiam

Odpowiedz
Morpheus napisał(a):Ja już jestem stary i nie zrozumiem ,poco wydawać tyle pieniędzy na dublowanie policji ,zamiast kupić nową huśtawkę na plac zabaw :face:
Pozdrawiam
Bo huśtawka nie przyniesie tyle zysku co ta nowa zabawka SM Smile
Ps. 42 lata i stary? Confusedhock:
Stan pkt 0

Odpowiedz
czy w samochodzie mozna sobie zamontować dowolną lampę-reflektor ? przecież to reguluje załącznik do przepisów ...i nie wiem,czy ten samochód powinien być dopuszczony do ruchu....
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
mcmac napisał(a):czy w samochodzie mozna sobie zamontować dowolną lampę-reflektor ? przecież to reguluje załącznik do przepisów ...i nie wiem,czy ten samochód powinien być dopuszczony do ruchu....
A to nie są światła stroboskopowe?
Stan pkt 0

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości