• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista nieoznakowanych ITD OD WRZEŚNIA ZACZYNAJĄ :(
<!-- m --><a class="postlink" href="http://moto.onet.pl/330503,12668291,1,zdjecie.html?node=27">http://moto.onet.pl/330503,12668291,1,z ... ml?node=27</a><!-- m -->

. :face:
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
...i cóż my możemy na to? że próbuje z nas się zedrzeć ostatnie pieniądze i to pod płaszczykiem walki z piractwem drogowym!
-zaopatrywać się w CB-RADIA :!!!:

:helou:

Odpowiedz
Tak jest Thomas71 ! Wokół Głubczyc CB-radyjko nigdy mnie jeszcze nie zawiodło :trololo: Jak zapewne wiesz, trasę Głubczyce-Krapkowice obsługują dwie Vectry (jedna Wasza, druga z Krapkowic). Informacje w eterze są jednak zawsze tak precyzyjne, że na trasie wszystko jest jasne. Generalnie na Opolszczyźnie jest tylko jeden odcinek, gdzie Vectra pojawia się z nienacka - to DK94 i okolice Skorogoszczy.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Jeszcze dla zainteresowanych tematem nieoznakowanych pojazdów ITD. We Wrocławiu już zaczęli przemieszczać się takim pojazdem jakiś czas temu. Generalnie operują na A4 i A8 w promieniu 50 km od Bielan Wrocławskich. Na koniec najważniejsze. Pojazd ten to nie jest żadna Vectra, Astra, Mondeo itd... ale ford Kuga na opolskich blachach Big GrinD

Odpowiedz
Szofer napisał(a):Tak jest Thomas71 ! Wokół Głubczyc CB-radyjko nigdy mnie jeszcze nie zawiodło :trololo: Jak zapewne wiesz, trasę Głubczyce-Krapkowice obsługują dwie Vectry (jedna Wasza, druga z Krapkowic). Informacje w eterze są jednak zawsze tak precyzyjne, że na trasie wszystko jest jasne. Generalnie na Opolszczyźnie jest tylko jeden odcinek, gdzie Vectra pojawia się z nienacka - to DK94 i okolice Skorogoszczy.

witaj szofer, trafny jest twój opis "ta nasza" jest bardzo aktywna na trasie opole-głubczyce-krnov, niby "nasza" a numery ma Kędzierzyńskie.
-nawet najtańsze cb-radio może uchronić nas przed niespodziankami na drodze, niejednokrotnie stojąc przed garażem wiem gdzie jest miasto obstawione i gdzie poleciała vectra, poza tym trzeba mieć na uwadze że chłopaki z vectry mogą skutecznie wprowadzać w błąd deinformując takie wiadomości bo mają podsłuch cb, tak było kiedyś w moim przypadku. Ogólnie polecam cb-radio na lotne suszarki jeden z najlepszych sposobów na niepłacenie haraczu :!!!:

...a zestawik mam prosty i tani: radio Uniden Pro 520 XL (z 2004 roku) + antenka Midland ML145 (magnez) cena coś ok. 350pln.
Dobrze zestrojony niesie daleko teren górzysty 10-15 km i nie zbiera szumów (no prawie).

pozdrawiam gorąco

:picasso:

Odpowiedz
thomas71 napisał(a):witaj szofer, trafny jest twój opis "ta nasza" jest bardzo aktywna na trasie opole-głubczyce-krnov,

W Krnovie to ich jeszcze nie widziałem... Big GrinD Big GrinD

alternatywnie do polskiej trasy, korzystam też z drogi Prudnik - Krnov - Branice. Tam nie ma nieoznakowanych, ale tych z kogutami na dachu jest przeciętnie 2 szt./35 km. Niestety tam komunikaty z polskiej strony już nie pomagają, a CB w Czechach praktycznie nie istnieje w przypadku małych mobilków.

Odpowiedz
Szofer napisał(a):Jeszcze dla zainteresowanych tematem nieoznakowanych pojazdów ITD. We Wrocławiu już zaczęli przemieszczać się takim pojazdem jakiś czas temu. Generalnie operują na A4 i A8 w promieniu 50 km od Bielan Wrocławskich. Na koniec najważniejsze. Pojazd ten to nie jest żadna Vectra, Astra, Mondeo itd... ale ford Kuga na opolskich blachach Big GrinD

i tutaj może być problem o ile do policyjnych aut sie przyzwyczailiśmy: Vectry, Skody, Alfy, Passaty to z krokodylami może być ciężko auta niepozorne dość pospolite i różne marki ja czytałem o Fordach Fokusach i różnych Oplach do tego nowy radar Ramer AD 9C.
-oj, ciężko będzie!

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci...836509,324

Odpowiedz
thomas71 napisał(a):...i tutaj może być problem o ile do policyjnych aut sie przyzwyczailiśmy: Vectry, Skody, Alfy, Passaty to z krokodylami może być ciężko auta niepozorne dość pospolite i różne marki ja czytałem o Fordach Fokusach i różnych Oplach do tego nowy radar Ramer AD 9C...
Nawet ITD nie będzie zmieniało samochodów co miesiąc ,wkrótce wszyscy będą wiedzieć na co uważać :coool:
Pozdrawiam

Odpowiedz
Szofer napisał(a):
thomas71 napisał(a):witaj szofer, trafny jest twój opis "ta nasza" jest bardzo aktywna na trasie opole-głubczyce-krnov,

W Krnovie to ich jeszcze nie widziałem... Big GrinD Big GrinD

alternatywnie do polskiej trasy, korzystam też z drogi Prudnik - Krnov - Branice. Tam nie ma nieoznakowanych, ale tych z kogutami na dachu jest przeciętnie 2 szt./35 km. Niestety tam komunikaty z polskiej strony już nie pomagają, a CB w Czechach praktycznie nie istnieje w przypadku małych mobilków.

-też często jeżdżę do Prudnika przez Czechy dużo lepsza droga na tej trasie uważać trzeba na Albrechcice tam często łapią zwłaszcza przy tych pomiarach prędkości (pewnie wiesz o czym piszę). A vectra operuje do granicy, chodź Polsko-Czeskie patrole policji na tym terenie to już norma. Tak cb w Czechach wypada dość blado ja się pytam powracających Polaków trasa dość często uczęszczana przez naszych na pradziada.

-często jeździsz do Branic?

Odpowiedz
Malebo napisał(a):Tyle kosztuje CB-Radio? Dżizu... przez 10 lat mojej kariery za kółkiem zapłaciłem 1 mandat 50zł... może lepiej po prostu zmienić styl jazdy? Swoją drogą..., jaki jest w waszym środowisku (ludzi z CB...) stosunek do kierowców, którzy podczepiają się pod samochód z anteną CB? Ja tak zawsze robię, jak widzę, że ktoś śmielej jedzie z antenką, to trzymam się takiego z przyjemnością, a niczego kupować nie muszę 8-)

witaj. Mało zapłaciłeś, tak trzymaj :!!!:
-ja jeżdżę dużo, niekoniecznie szybko lubię mieć info co się dzieje na trasie, zwłaszcza na zagranicznych drogach a tam w razie czego nie zapłacisz 50 zeta mandatu.

Odpowiedz
Malebo napisał(a):Tyle kosztuje CB-Radio? Dżizu... przez 10 lat mojej kariery za kółkiem zapłaciłem 1 mandat 50zł... może lepiej po prostu zmienić styl jazdy? Swoją drogą..., jaki jest w waszym środowisku (ludzi z CB...) stosunek do kierowców, którzy podczepiają się pod samochód z anteną CB? Ja tak zawsze robię, jak widzę, że ktoś śmielej jedzie z antenką, to trzymam się takiego z przyjemnością, a niczego kupować nie muszę 8-)

Malebo, jeśli sobie radzisz bez CB, to się bardzo chwali. Sądzę jednak, że wszystko zależy też od przejeżdżanych km w roku. Ja robię ich średnio 65 tys./rok. CB to nie tylko relacje z miśkami, ale też np. zatory na autostradzie, gdzie w przypadku posiadania CB można zaoszczędzić czas liczony nawet w godzinach... CB to też rewelacyjna pomoc w terenie nieznanym, gdzie ktoś Ci powie, ze do danej miejscowości wjeżdżać nie warto, a objechać narzucając 5 km i oszczędzając 30 min.

Stosunek do kierowców jadących "za zającem". W moim przypadku pozytywny. Jak ktoś chce korzystać z mojego sprzętu, to tylko przyklasnąc :-) :okman:

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości