• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwóch takich,co w d...ie maja pieszych
Tylko nie wyjeżdżać mi tu że nie powinienem się zatrzymywać,bo będę gryzł :evil:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2n-ZUSgPm44&feature=plcp[/youtube]

Odpowiedz
Bombka - na Twoim filmiku pani piesza wygląda jakby była przyzwyczajona do takiego "niebezpiecznego" przejścia, bo ostrożnie wkraczała na drugi pas Wink Auta wyprzedzające na przejściu, to oczywiście zachowanie poniżej krytyki.

Ja absolutnie nie powiem, że nie powinieneś się był zatrzymać, ale z doświadczenia, o którym tutaj na forum kiedyś pisałam, czasem wolę jednak przejechać przez zebrę, niż zatrzymać się, aby przepuścić pieszych... dla ich dobra. Poczekają 30 sekund dłużej, ale przeżyją.

Odpowiedz
bombka, tylko z przekory mógłbym to powiedzieć : nie powinieneś......hehehhe.........ale tutaj sytuacja była jasna hamowałeś z wyprzedzeniem,więc z ich strony to czyste buractwo
PS
kierowniczka przyznaję Ci całkowita rację
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
kierowniczka napisał(a):Bombka - na Twoim filmiku pani piesza wygląda jakby była przyzwyczajona do takiego "niebezpiecznego" przejścia, bo ostrożnie wkraczała na drugi pas Wink Auta wyprzedzające na przejściu, to oczywiście zachowanie poniżej krytyki.

Ja absolutnie nie powiem, że nie powinieneś się był zatrzymać, ale z doświadczenia, o którym tutaj na forum kiedyś pisałam, czasem wolę jednak przejechać przez zebrę, niż zatrzymać się, aby przepuścić pieszych... dla ich dobra. Poczekają 30 sekund dłużej, ale przeżyją.
Tak zgadza się,tylko takim zachowaniem i jego popularyzacją uczymy się nie przestrzegania podstawowych przepisów,taki baran na lewym czy prawym pasie nie bedzie nawet myślał o zakazie wyprzedzania na przejściu bo będzie wiedział że Ty nie narazisz pieszego,trochę to chore,prawda.
Ja oczywiście uczę swoje dziecko że,jak ktoś cię przepuszcza to i tak się rozglądaj.

Odpowiedz
Bombka, rzecz jasna nie ma co tu komentować: bandytyzm i tyle.

Jednak z mojej strony drobna korekta: to nie było wyprzedzanie, a omijanie auta, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych... :helou:
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Szofer napisał(a):Bombka, rzecz jasna nie ma co tu komentować: bandytyzm i tyle.

Jednak z mojej strony drobna korekta: to nie było wyprzedzanie, a omijanie auta, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych... :helou:
Nic to nie zmienia,omijanie też jest zabronione.

Odpowiedz
Tytuł odwrotnie powinien być. To pieszy miał by samochód w tylnej części ciała.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości