• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadek Karetki
Z mojego archiwum.
Karetka wpadła w poślizg na oblodzonej nawierzchni i wylądowała na pobliskim podwórku.
Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

[Obrazek: dsc03646ic.th.jpg] [Obrazek: dsc03644zw.th.jpg]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
:helou:

Karetka na sygnale wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle wcześniej się zatrzymując, dostała "strzała" od chłopaka który nie jechał wolno a karetki nie słyszał bo głośno grała muzyka w jego aucie.

Odpowiedz
Głośna muzyka, pewnie jakaś "umba, umba, umba"... usłyszał pewnie dopiero jak było BUM.

Odpowiedz
Na takich "słuchaczy się nic nie poradzi. Oni są najważniejsi (do czasu) i ich muzyka.
Szlak mnie trafia jak widzę zapier... samochód z głośno lecącą "muzyką" "buc buc buc buc".
Nie klikaj w telefon
[Obrazek: out.php?i=712013_dddddddddd.png]

Odpowiedz
Altruista napisał(a):Na takich "słuchaczy się nic nie poradzi. Oni są najważniejsi (do czasu) i ich muzyka.
Szlak mnie trafia jak widzę zapier... samochód z głośno lecącą "muzyką" "buc buc buc buc".

i nie tylko- rowerzysci czy piesi melomani w słuchawkach na uszach również igrają z życiem jest przykład
cyt ..Słuchawki na uszach, światło zielone, to idę? W oddali dobrze było słychać karetkę, wszyscy inni piesi stali na chodniku, chłopak w słuchawkach o mało nie wszedł pod pędzącą karetkę...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bLcROVBIItQ[/youtube]
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz

Odpowiedz
Altruista napisał(a):Na takich "słuchaczy się nic nie poradzi. Oni są najważniejsi (do czasu) i ich muzyka.

to ty mnie nie widziales Big Grin 4 x15 calowe glosniki w bagazniku Smile 10000 wat RMS jak auto stoi pod marketem wlacze muzyke na 60 % ty w markecie słyszysz jak blacha brzeczy Big Grin

Odpowiedz
a po 15 minutach pożyczasz prąd od sąsiada.....
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
mcmac napisał(a):a po 15 minutach pożyczasz prąd od sąsiada.....

gdy jest zgaszony silnik to 2 akumulatory po 100A rozladowane sa w 10 minutSmile dlatego zawsze nawet w seryjnym audio powinno sie sluchac na wlaczonym silniku dlatego ze wzmacniacz radia/osobny nie generuje takich znieksztalcen Smile

Odpowiedz
Nie musi głośno muzyka lecieć, żeby w nowszym, przyzwoicie wyciszonym samochodzie nie było karetki słychać. Szczególnie, że te nowsze karetki jakieś mają te syreny ciche.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
ja zawsze jade tak a jakos mimo tego słysze karetki itp i obserwuje caly czas sytuacje na drodze Smile

Odpowiedz
Ja tam nie rozumiem jak można jechać i słuchać takiego czegoś.
To bardziej przeszkadza niż pomaga.
Lubię głośną muzykę ale takie coś nawet niemożna nazwać muzyką.
I bardzo przeszkadza innym uczestnikom ruchu.

Chyba wielu kierowców jak widzi jadących za sobą dzieciaków z muzyką "buc buc buc" to woli zwolnić i aby wyprzedzili. I niech jadą dalej.
Przynajmniej dla nas bezpieczeństwo wzrasta im oni są dalej od nas.
Nie klikaj w telefon
[Obrazek: out.php?i=712013_dddddddddd.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości