• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służby budżetowe w akcji
Dla zainteresowanych :-)

http://www.brd24.pl/infrastruktura/itd-z...lkowicach/
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Dlatego warto mieć kamerkę, bo jak się przejedzie na późnym żółtym a fotoradar zrobi zdjęcie to ma się przynajmniej dowód.

Odpowiedz
ze zdjeciem nie wygrasz... a katy kamery nie zawsze umozliwiaja wykazanie tego, zwlaszcza na skrzyzowaniach na ktorych nie ma pionowych slupow z sygnalizajca po prawej lub po lewej stronie drogi, a sa tylko te gorne, a ostatnio coraz wiecej takich skrzyzowan, nawet w samych Krakowie, ja poogladacie programy jak to wyglada wszystko w UK... to naprawde, to co u nas jest to jakies 100000 lat za murzynem Big Grin jest fajny program na kablowce o drogowce z UK, to co okamerowane jest wszystko i zsynchronizowane to masakra Big Grin w kilka minut po rozpoczeciu poscigu juz smiglowce lataja heheh Big Grin a pieszo noca nie uciekniesz hehe Smile
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile

Odpowiedz
przecinek007 napisał(a):ze zdjeciem nie wygrasz...
Dlaczego? Jak odmówisz zapłaty mandatu i dojdzie do rozprawy sądowej to każda ze stron przedstawia własne dowody, powołuje świadków itd. Mając zapis z kamery, na którym widać, że wjeżdżasz na żółtym sprawa jest jak najbardziej do wygrania. Już pomijam wątek, ze można wyprzeć się prowadzenia takiego samochodu i nie wskazać kierującego.

Odpowiedz
przecinek007 napisał(a):jest fajny program na kablowce o drogowce z UK, to co okamerowane jest wszystko i zsynchronizowane to masakra w kilka minut po rozpoczeciu poscigu juz smiglowce lataja heheh a pieszo noca nie uciekniesz hehe

Czasem go oglądam, w radiowozach mają systemy które same skanują tablice rejestracyjne i informują policjantów o ubezpieczeniach, przeglądach i innych informacje o właścicielu.

U nas takie cuda za 100 lat.
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
naidoo2009 napisał(a):Czasem go oglądam, w radiowozach mają systemy które same skanują tablice rejestracyjne i informują policjantów o ubezpieczeniach, przeglądach i innych informacje o właścicielu.

U nas takie cuda za 100 lat.
polcicjant wysiadajac z auta juz zna nazwisko wlasciciela i pyta czy to on Big GrinBig Grin a skanery lini papilarnych i potwierdzanie tozsamosci w kilka minut to juz w ogole jakies marzenia Big Grin a najlepsze jest to ze zwykli policjanci nie maja broni palnej, sa specjalne uzbrojone jednostki ktore sa w razie potrzeby wzywane Smile a kilkanascie lat temu takie rzeczy tylko w filmach Smile
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile

Odpowiedz
marder napisał(a):jak się przejedzie na późnym żółtym a fotoradar zrobi zdjęcie
Bez obrazy, ale czytaj, słuchaj i oglądaj ze zrozumieniem - facio wyraźnie mówi o "filmie" a nie fotce..
przecinek007 napisał(a):nie ma pionowych slupow z sygnalizajca
Zawsze jest linia zatrzymania - jeśli jesteś poza nią to chyba jasne, że nie sprzątasz skrzyżowania..
przecinek007 napisał(a):fajny program na kablowce o drogowce z UK
..chodzi chyba o "patrol drogowy" na TURBO..
przecinek007 napisał(a):kilkanascie lat temu takie rzeczy tylko w filmach
Dokładnie - Wielki Brat na nas patrzy coraz lepszym, dokładniejszym, przenikliwszym okiem.. Niestety..

Odpowiedz
Eragon napisał(a):Bez obrazy, ale czytaj, słuchaj i oglądaj ze zrozumieniem - facio wyraźnie mówi o "filmie" a nie fotce..
W artykule jest mowa o kamerze, ani razu nie padło słowo "film" tak, ze nie wiadomo czy będzie to film czy zdjęcie. Nawet mój prosty rejestrator jazdy potrafi robić zdjęcia wiec jedno nie wyklucza drugiego. Bez obrazy, ale nie warto być przemądrzałym i czepiać się szczegółów. A Ty głównie tym się zajmujesz na tym forum.

Odpowiedz
marder napisał(a):Dlatego warto mieć kamerkę, bo jak się przejedzie na późnym żółtym a fotoradar zrobi zdjęcie to ma się przynajmniej dowód.

Wjazd na żółtym też nie powinien mieć miejsca. Więc film z późnym żółtym nic Ci nie da Big Grin

Odpowiedz
Za żółte mandatów nie ma, to kolor ostrzegawczy. Niestety, niekiedy bywa tak, że żółte świeci się za krótko.

Odpowiedz
marder napisał(a):Za żółte mandatów nie ma, to kolor ostrzegawczy. Niestety, niekiedy bywa tak, że żółte świeci się za krótko.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20021701393">http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? ... 0021701393</a><!-- m -->

Kod:
§ 95. 1. Sygnały świetlne nadawane przez sygnalizator S-1 oznaczają:

sygnał zielony — zezwolenie na wjazd za sygnalizator,
sygnał żółty — zakaz wjazdu za sygnalizator, chyba że w chwili zapalenia tego sygnału pojazd znajduje się tak blisko sygnalizatora, że nie może być zatrzymany przed nim bez gwałtownego hamowania; sygnał ten oznacza jednocześnie, że za chwilę zapali się sygnał czerwony,
sygnał czerwony — zakaz wjazdu za sygnalizator,
sygnały czerwony i żółty, nadawane jednocześnie — zakaz wjazdu za sygnalizator; sygnały te oznaczają także, że za chwilę zapali się sygnał zielony.

Więc żółty nie jest kolorem ostrzegawczym - jest zakazem wjazdu. To, że nie ma za to mandatów nie znaczy, że jest podstawą do anulowania mandatu.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości