Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służby budżetowe w akcji
#78
NCMSN napisał(a):pstryknęło fiestę czy mi się wydawało?

Nie wiem, ale na moje oko jechał 90-100 km/h, więc raczej kieszeń będzie miał lżejszą.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#79
bo coś tam widać, ale w momencie gdy pióro wycieraczki się porusza i pewności nie mam
Twój GPS pokazuje ~75km/h, a fiesta wyraźnie się oddala
jeśli mieli ustawione na +11 to będzie foto-pamiątka.
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#80
EEEE, SM Wrocław daje tolerancje +20 Smile po pierwsze bo się pytałem po drugie mam znajomego SM. Smile
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#81
Micell napisał(a):EEEE, SM Wrocław daje tolerancje +20 Smile po pierwsze bo się pytałem po drugie mam znajomego SM. Smile
Jakiś czas temu dali na +15 i nie wyrabiali się z wysyłaniem powiadomień. To przestawili na +20 km/h.
 
Odpowiedz
#82
pejotpe napisał(a):Jakiś czas temu dali na +15 i nie wyrabiali się z wysyłaniem powiadomień. To przestawili na +20 km/h.

Hm... ale w prezentowanym miejscu można jechać 70-ką, więc wydaje mi się, że kasują od 81 km/h i wzwyż.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#83
Dlaczego to mnie nie dziwi ? Dlatego, że nabór do służb mundurowych, jest prowadzony wg kryteriów chęci i lojalności: Heniek, gdzie chcesz pracować ? W SM; będziesz tam pracować ! Gienek, gdzie chcesz pracować ? W Policji; też będziesz ! Bronek, a jakie jest Twoje marzenie ? Praca w Służbie Celnej; od jutra tam masz angaż.

http://wpolityce.pl/kryminal/238086-stra...h-7-tys-zl
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#84
nie jest to nagranie nikogo z forum ale mysle ze ciekawe Smile z informacji jakie sa w programie Emila łowcy z TVN turbo wynika ze koles wstal rano do auta, a tam kartka od SM z prosba o kontakt na komende :0 jego auto porysowane cale, a auto przed nim b. mocno uszkodzone Smile tam juz na niego czekali na komendzie, a juz nastepnego dnia byl u niego ubezpieczyciel Smile

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EOKhdf-VtFc[/youtube]
Pomogłem ? Doradziłem ? Podzielasz moje zdanie/poglądy? POSTAW PIWO, a ja wypije Twoje zdrowie !! SmileSmileSmile
 
Odpowiedz
#85
nie widzę tu nic nadzwyczajnego.....kolizja ,zgłoszenie, naprawa....więc o co chodzi, nikt nie uciekł, każdemu może się przytrafić
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#86
mcmac napisał(a):nie widzę tu nic nadzwyczajnego.....kolizja ,zgłoszenie, naprawa....więc o co chodzi, nikt nie uciekł, każdemu może się przytrafić
A moim zdaniem wydaje mi się że byli pod wpływem... Czego? Nie wiem. Ale zobacz jak próbowali - zawrócić?
 
Odpowiedz
#87
Marcin napisał(a):moim zdaniem wydaje mi się że byli pod wpływem... Czego? Nie wiem. Ale zobacz jak próbowali - zawrócić?

Ja bym to jednak skwitował krótko: dupa, a nie kierowca Big GrinD
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#88
mcmac napisał(a):nie widzę tu nic nadzwyczajnego.....kolizja ,zgłoszenie, naprawa....więc o co chodzi, nikt nie uciekł, każdemu może się przytrafić

Widziałem ten odcinek, komendant SM powiedział "że zawinił czynnik ludzki", a Emil doszukiwał się teorii spiskowej.
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości