Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służby budżetowe w akcji
#12
Według mnie ITD nie przekroczyła prędkości o tyle by dostać mandat. Można jechać 140 ale jest jeszcze margines błędu 10km/h. Więc 150 nie przekroczyli. Licznik też delikatnie zawyża wskazania, u mnie licznik pokazuje 150 a GPS 140.
 
Odpowiedz
#13
misda napisał(a):Według mnie ITD nie przekroczyła prędkości o tyle by dostać mandat. Można jechać 140 ale jest jeszcze margines błędu 10km/h. Więc 150 nie przekroczyli. Licznik też delikatnie zawyża wskazania, u mnie licznik pokazuje 150 a GPS 140.

Misda... zapraszam Cię na A4 - odcinek Legnica-Wrocław... tam obowiązuje ograniczenie do 110 km/h, więc za bardzo nie rozumiem skąd Twój komunikat o v=140 km/h Confusedhock:

przekroczyli prędkość i to znacznie !!! na zbity pysk wylać takich tępaków...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#14
Wiecie jak to jest ty nagrałeś przekroczenie prędkości , nagrałeś też swoją prędkość chcąc zanieść materiał na policję to ty zapłacisz mandat a oni nie bo nawet ostatnio wypowiadał się policjant że pojazd który nagrywamy nie jest mierzony miernikiem prędkości czyli nie można dokładnie stwierdzić jaką prędkością pojazd nagrywany się porusza Big GrinD Big GrinD Big GrinD ( wedle prawa ) ale za to ty sam pokazałeś ile jedziesz i za to dostajesz mandat
Choć każdy głupi wie że pojazd nagrywany jedzie 160 na godzinę to wedle prawa nie można mu tego udowodnić Big GrinD Big GrinD Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#15
Witam,

dziś dostrzegłem Policję z suszarką laserową z dalekiej odległości, a jednocześnie pomógł mój instynkt... ciężarówka, którą wyprzedzałem coś zbyt wolno jechała. Na CB-radiu panowała niestety cisza...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sKlx72IaSjs&feature[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#16
Coś mi się zdaje że oni tam w drugą stronę mierzyli. A i mam rozumieć że ten las który widać dalej to oczywiście teren zabudowany?! Ręce opadają...

Co do CB to jeszcze nie mam, ale podobnie jest z Yanosikiem którego używam, niestety w większości przypadków to ja zgłaszam jakieś stojące patrole... Parę dni temu bym się nadział pięknie na zakopiance, jest tam taki fragment na dwupasmówce z ograniczeniem do 90 i cwaniaki stali zaraz za zakrętem, na szczęście mieli już dwóch klientów i akurat nie mierzyli :yahoo:
Stan pkt 28
 
Odpowiedz
#17
YarooS napisał(a):Coś mi się zdaje że oni tam w drugą stronę mierzyli

zmierzył i mnie... widziałem :-) w tym momencie miałem na liczniku równe 70 km/h, czyli praktycznie < 70 km/h, zatem nie byłem łakomym kąskiem do kontroli Big GrinD
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#18
YarooS napisał(a):. A i mam rozumieć że ten las który widać dalej to oczywiście teren zabudowany?! Ręce opadają...
No teren zabudowany drzewami. Też takie bywają. :anyproblem:
:hehe: Oj YarooS, chyba krótko po ziemi chodzisz Wink
 
Odpowiedz
#19
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zWcv_YnTIKA[/youtube]

Jest to film zgloszony na konkurs. Jeśli się spodoba prosze o głosowanie pod linkami z mojego podpisu (można oddać 2 głosy)
 
Odpowiedz
#20
Witam,

film przedstawia jedną z najnowszych dróg na terenie Dolnego Śląska, łączącą Żarów ze Świdnicą. W jej ciągu jest jeden wiadukt nad linią kolejową, gdzie jest 60-ka. Ten punkt upodobała sobie drogówka, zarówno z Żarowa, jak i ze Świdnicy... ciekawe czy mają jakiś grafik, bo punkt niezwykle rentowny...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iw3j-8TEFUo&feature=youtu.be[/youtube]

policjant z suszarką widoczny po lewej stronie w ostatnich sekundach filmu...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#21

Ja się policji nie czepiam tak jak oni nie wykazują się fanatyzmem w stosunku do mnie. Nie raz, nie dwa odpuścili mi wykroczenie (np rozmowę przez telefon) i zawsze można pogadać jak człowiek z człowiekiem. Żeby było jasne, nigdy nie dałem w łapę. Nie zdarzyło mi się też żeby mnie zatrzymali przy przekroczeniu w okolicach 20km/h. Odnoszę wrażenie że wykonują swoją pracą więc karzą mandatami ale też znają realia i nie czepiają się każdej pierdoły jak to jest z tymi ścierwami z ilorazem inteligencji wiadra gwoździ (SM) których szczerzę nienawidzę i bez skrupułów każde większe wykroczenie zgłaszam policji z nieskrywaną satysfakcją. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#22
s3kawek napisał(a):Nie zdarzyło mi się też żeby mnie zatrzymali przy przekroczeniu w okolicach 20km/h.

Jeśli mnie pamięć nie myli mój przedostatni mandat od policji (styczeń 2011 r.), to 100,- zł za przekroczenie prędkości 70/50... 300 m przed końcem miejscowości (Bolesławiec). Więc trudno mi przyznać rację, że policja bywa wyrozumiała. To, że nie jęczałem, że nie płakałem, że nie wiłem się w bólach, że te 100,- zł mnie wykończy to mój wybór.
Też jestem tolerancyjny i nie narzekam, gdy radiowóz jedzie sobie 70/50 w terenie zabudowanym. Jednak na filmie zaprezentowanym przez Ciuchcię radiowóz jechał z taką prędkością, że wg definicji min. Nowaka, kierujący policyjnym autem należy do klubu "morderców drogowych".

Mój film z dzisiaj, to nie jest piętnowanie zachowań policji, bo ja zlewam, gdzie i kiedy suszą. To tylko informacja dla przyjezdnych lub nieznających terenu, by w tym miejscu zwolnili... będzie bezpieczniej, a obywatele zachowają kasę, której z roku na rok mają coraz mniej.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości