Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służby budżetowe w akcji
#23
:helou:

Tak, każdy narzeka w tym i ja Tongue jak przyłapiemy "ich" na szybkiej jeździe, ale w zeszłym roku miałem wątpliwa przyjemność jechania za radiowozem zgodnie z przepisami na krajowej 7 między Olsztynkiem a Ostródą wszystkie 90, 70, 50, 40 wszystko zgodnie z przepisami i się wtedy wlekło oj jak miałem ich dosyć gdybym nie był gdzieś w okolicy 10 autem za nimi podejrzewam, że bym ich myknął np. gdy kończy się jedno ograniczenie Wink miałem zamiar skakać tak po jednym aucie ale żona siedziała zboku Wink Więc są dwie strony medalu i teraz która lepsza Tongue
 
Odpowiedz
#24
Dziś we Wrocławiu i okolicach jest na łowach Mondeo ITD: DW 583 CW.

Po chwili namysłu ...
może jednak dziś nie polują, tylko wystawiają się na pokazie, gdzieś w Rynku lub okolicy.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#25
ITD wreszcie mnie dopadła...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=u5CT0kdpVAc&list=UUnF377LMlfiYPhWq4dnWPvg[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#26
Metalowy płot + błędny pomiar = mandat do wyrzucenia Smile
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#27
40 czy 50 w miejscowości?
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
Odpowiedz
#28
ciekawe czy cos Ci @Szofer przysla listem, a jeszcze ciekawsze jaki pomiar im wyszedl,
pomiar z kamery (choc nie jest homologowany) to jest dosyc dokladny, napewno bardziej niz fale z fotoradaru odbite od auta....
daj znac jak bedzie list i ile im wyszlo...pewnie wiecej...Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#29
NCMSN napisał(a):40 czy 50 w miejscowości?

PIĘĆDZIESIĄTKA :-)

pizdys napisał(a):ciekawe czy cos Ci @Szofer przysla listem

To już 3-cia, kolejna fotka z tego urządzenia. Wszystkie fotki przy ok. 60 km/h. Raczej i tym razem nikt mi nic nie podeśle ... Tylko nikt mnie nie przekona, że na tym urządzeniu margines tolerancji wynosi 20 km/h. Jest chyba ustawiony margines w wymiarze 10 km/h ...

No dobra czepiam się, jak błyska to niech błyska, taka jego uroda :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#30
Może masz fart i trafiasz na moment kalibracji.. Wtedy też wali fleszem po oczach Wink

Wytapa.. wypata.. napisane Tapatalkiem
 
Odpowiedz
#31
Ok, dzięki za info. Następnym razem przetestuję go z v < 60 km/h. (Tym razem na liczniku było 62 km/h, czyli w praktyce też jednak jakieś 59-60 km/h).
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#32
Gdybys miał chwilę czasu to możesz sprawdzić czy czasem nie robi fotek wszystkim..
 
Odpowiedz
#33
Eragon napisał(a):Gdybys miał chwilę czasu to możesz sprawdzić czy czasem nie robi fotek wszystkim..

Mogę, tylko tak się składa, że będąc w tamtych stronach zawsze czas mmie goni Big GrinD
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości