• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AUDI Q7 Pierwsza jazda po zakupie Powrot do domu 4.2 TDI
Dla jasności jestem młodo wyglądającym i do tego na auta i na dom i na wszystko zarabiam sam rodzice nigdy mi nic nie dawali ale dzięki temu w życiu da sie osiągnąć wiele nawet jak TUSEK rządzi w tej Polsce
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l-EQQD7GGic[/youtube]

Bylo w HD ale niestety program zmniejszyl jakosc Sad

Odpowiedz
Peter napisał(a):
KierowcaZawodowyx napisał(a):Dla jasności jestem młodo wyglądającym i do tego na auta i na dom i na wszystko zarabiam sam rodzice nigdy mi nic nie dawali ale dzięki temu w życiu da sie osiągnąć wiele nawet jak TUSEK rządzi w tej Polsce
Eeee tam, nikt Ci nie uwierzy w te tłumaczenia Tongue

A Q7 jest w porządku, taki dupowozik dla dziadków - będziesz poważniej wyglądał Wink :hehe:

Powiem ci ze z tym silnikiem i np na zawieszeniu sportowym to juz nie jest taki dupowozik

Bardzo przyjemnie mi się nim jeździ Smile

Odpowiedz
A po co w nówce tyle tych zapachów ?? Confusedtpsml: I czemu nie ma naklejki homologacyjnej na przedniej szybie? Confusedtpsml:
Stan pkt 0

Odpowiedz
Mhmmm... chociaż z dość dużą rezerwą podchodzę do marki audi (już tak mam), to takiego Q7 chyba bym nie pogoniła z parkingu.
Brombrała - jak widać zdwojona ilość zapachów zastępuje jedną naklejkę - nie znasz się... :yahoo:

PS) Jestem pełna uznania dla wielbicieli wiszących i "dindających" przedmiotów na luterku (zapachy, kostki, różańce, odstraszające radary CD-ki, maskotki etc.). Ja nie toleruję niczego takiego - widocznie mam mało podzielną uwagę.<br /><br />-- 24 mar 2013, o 13:57 --<br /><br />
Peter napisał(a):... tylko to nie ma być samochód sportowy, tylko udający terenowy Wink A w terenie bedziesz wyglądał blado Tongue
Więc jest to typowy SUW, czyli samochód uniwersalny. A z rzeczami unwersalnymi wiesz jak jest ...? Wink
A propos samochodów uniwersalnych... Kolega miał kiedyś Toyotę RAV 4 i choć bardzo mu się to cudeńko podobało, to jak jechał do serwisu, to zawsze słyszał, że części drogie, bo to auto terenowe... a na pytanie dlaczego nie da się nim jeździć w terenie słyszał, że to przecież osobowy. Jakiś dysonans poznawczy chyba. Nie mam wiedzy czy Q7 poradzi sobie w terenie.

Odpowiedz
Auto poradzi sobie lepiej niz jakies psełdo napendy w tych osobowych autach tumamy Quatro juz po polu jezdziłem wczoraj Big Grin zamiatało ładnie snieg a bylo go 20 cm pozatym po co jezdzic takim autem w teren Big Grin ?? slychac w rozmowie o toyocie Jacka on ma terenowy typowo samochod i w nim urwalo kolo przy kolizji za samo zawieszeniee dal 30 tys zl Smile

co do zapachu to ja lubie jak cos dynda wogole jak pachnie w aucie (były to gratisy)

Naklejka nie naklejona bo po co maja wiedzieć co za auto na radar wpadło Big Grin ? mam rolety na tablice juz zamontowane wiec radary nie sa mi straszne Smile

Odpowiedz
Ale na brak pasów nikt nie zwrócił uwagi mandacik murowany :hehe: a kontrolka tak po oczach świeci Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
zybi2008 napisał(a):Ale na brak pasów nikt nie zwrócił uwagi mandacik murowany :hehe: a kontrolka tak po oczach świeci Big GrinD

Gdzie ci pasy świeca Big Grin? ja miałem pasy

Odpowiedz
ale ktoś nie miał Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
Pasażer po prawo Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości