• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne migawki z ulic Wrocławia
Dzicz we Wrocławiu czuje się, jak ryba w wodzie :-(

Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Takie są efekty totalnego nieróbstwa w wykonaniu policji i SM

Odpowiedz

Odpowiedz
hmmmm..czy mógłbyś mi naświetlić sytuację?
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
(22-09-2017, 00:32:13)mcmac napisał(a): hmmmm..czy mógłbyś mi naświetlić sytuację?

Mogę, ale trochę też widać na filmie:

ja miałem zieloną strzałkę "kierunkową", informującą mnie, że wykonuję manewr bezkolizyjny
kierowca Mondeo też miał zieloną strzałkę kierunkową, która zabrania mu zawracać na skrzyżowaniu.

Mniej bezczelne przypadki na tym skrzyżowaniu, przynajmniej przepuszczają tych, którzy wjeżdżają tak jak ja.

Odpowiedz
ok..niestety nie znam skrzyżowania......a zielone strzałki kierunkowe to są tylko z zasady bezkolizyjne Smile
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
(22-09-2017, 23:58:24)mcmac napisał(a): ok..niestety nie znam skrzyżowania......a zielone strzałki kierunkowe to są tylko z zasady bezkolizyjne Smile

Zdaję sobie z tego sprawę ... w zasadzie non stop we Wrocławiu uważam na innych, by cało dojechać do celu. Teraz, to i przedstawiciel handlowy nie musi być sprawny za kierownicą Angry Biorą każdego ...

Odpowiedz
Cuś to oznakowanie poziome, jest słabo dostosowane do pionowego. Cool
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.

Odpowiedz
(23-09-2017, 12:09:57)hsurim napisał(a): Cuś to oznakowanie poziome, jest słabo dostosowane do pionowego. Cool

Sprawdzę, czy dam radę skręcić wprawo, bez najeżdżania na linię ... jeśli nie, to zainterweniuję w tej sprawie. Wygląda na to, że ktoś odstawił bubla ...

Odpowiedz
Kolejny cwaniak, który uważa, że może więcej ... i niestety ma rację - we Wrocławiu może :-(

Odpowiedz
mcmac , na tym skrzyżowaniu jest zakaz zawracania i w tej sytuacji winny jest Laguna I combi Big Grin 
[Obrazek: us-uzytkownik.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości