Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne migawki z ulic Wrocławia
Dziś we Wrocławiu na drogach panowały warunki idealne ... kierowca tego auta i tak nie dał rady :-(



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
2 Vozilla dead, tak dalej pójdzie to nie będzie Vozilli Big Grin
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
(14-02-2018, 19:12:08)Micell napisał(a): 2 Vozilla dead, tak dalej pójdzie to nie będzie Vozilli Big Grin

Za wjazd na chodnik i przywalenie w lampę, przy bardzo dobrych warunkach pogodowych, powinno być już po prawku ... w tym przypadku nie wiem, czy pojawiła się choćby policja.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz




Reakcja merca na plus trąbił i obudził Big Grin
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz


Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Wrocławska codzienność ...



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Szofer co do pytania z poprzedniego filmiku na temat bezkarności kierowców, to tylko jest jedna odpowiedz. Dopóki społeczeństwo będzie dawało przyzwolenie na takie zachowanie [Obrazek: sad.png] .
 
Odpowiedz
(04-03-2018, 17:04:42)Bruce napisał(a): Szofer co do pytania z poprzedniego filmiku na temat bezkarności kierowców, to tylko jest jedna odpowiedz. Dopóki społeczeństwo będzie dawało przyzwolenie na takie zachowanie [Obrazek: sad.png] .

Hm ... a policja nic nie może ? Wrocławskie społeczeństwo zachowuje się jak pasażerowie Titanica ... więc na zmianę zachowań ogółu nie mam raczej co liczyć :-(
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(04-03-2018, 22:44:12)Szofer napisał(a):
(04-03-2018, 17:04:42)Bruce napisał(a): Szofer co do pytania z poprzedniego filmiku na temat bezkarności kierowców, to tylko jest jedna odpowiedz. Dopóki społeczeństwo będzie dawało przyzwolenie na takie zachowanie [Obrazek: sad.png] .

Hm ... a policja nic nie może ? Wrocławskie społeczeństwo zachowuje się jak pasażerowie Titanica ... więc na zmianę zachowań ogółu nie mam raczej co liczyć :-(

Ogólnie mówiąc: co można jak nic nie można, ale zawsze można liczyć na dobrą zmianę .
 
Odpowiedz


Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości