• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
głupota roku
[Obrazek: 1jpeg_nnephwp.jpeg]

[Obrazek: 2jpeg_nnephwe.jpeg]

[Obrazek: 3jpeg_nnephwq.jpeg]

i cytat z prasy
Do niedawna mieszkańcy tej części Lublina mieli zaniedbane, obskurne przystanki. Kiedy więc pojawili się robotnicy i zaczęli budować nowe, eleganckie zatoczki, wszyscy bardzo się cieszyli. Do czasu! W miarę postępu prac ludzie zaczynali się dziwić coraz mocniej. A wszystko przez latarnie. Na dwóch przystankach pozostawiono je w zatoczkach, uniemożliwiając wjazd i wyjazd pojazdom MPK. Drogowcy w pocie czoła, pieczołowicie ułożyli nowiutką kostkę brukową wokół betonowych słupów. Jakby ich nie zauważyli. A potem nagle zniknęli.
:trololo:
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz

Odpowiedz
I jak zwykle nie ma winnego... a urzędasy pensje biorą i jeszcze narzekają, jaki ten lud niewdzięczny...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Big GrinD
[Obrazek: us-uzytkownik.png]

Odpowiedz
no ale czy to nie jest paranoja ? .............
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz

Odpowiedz
Ale lipa Big GrinD
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Totmorhen napisał(a):no ale czy to nie jest paranoja ? .............

Nie to nie jest paranoja, tylko zakrojona na szeroką skalę akcja przeciwdziałania bezrobociu...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
To jest głupota, też głupota roku - ale z innej beczki. Kradzież wózka ze sklepu + jazda w bagażniku. Przepraszam że zdjęcie duże...

Odpowiedz
Totmorhen napisał(a):ułożyli nowiutką kostkę brukową wokół betonowych słupów. Jakby ich nie zauważyli. A potem nagle zniknęli.
Tak, zrobili to co im kazano - nic im do słupów.. Słupy są energetyki.. A że nie zdążyli ich przebudować przed drogowcami ??? Co tam, rozkopie się znowu i przełoży słupy o 2 metry.. :anyproblem: Big GrinD

Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo przestawienie słupa to nie taka prosta sprawa ;/ chcieliśmy kiedyś z sąsiadami przesunąć słup obok naszego domu (chyba chcieliśmy drogę dojazdową przebudować - już nawet nie pamiętam powodu). Okazuje się, że trzeba pozwolenie, od urzędu gminy i o ile dobrze pamiętam nawet pozwolnie na budowe, bo słup posiada fundament (mam nadzieje, że dobrze pamiętam), oczywiście zgodę energetyki ... no i wtedy energetyka przyjeźdza i przestawia słup. Koszt zamówienia dźwigu idzie w tysiącach złotych jak coś ;/

Odpowiedz
to jest wszystko h.j ja byłem świadkiem jak ekipa położyła chodnik w bruku , a tydzień puzniej ekipa z kablami pod nowe lampy przyjechała kłaść Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
silvox napisał(a):Tak, zrobili to co im kazano - nic im do słupów.. Słupy są energetyki.
Ale w mieście/gminie/powiecie czy do kogo tam należy ta droga jest urzędas który powinien odpowiadać za odpowiednią koordynację prac, inaczej jest to zwykła niegospodarność i marnowanie pieniędzy. Ale co tam, przecież to nie jego. U mnie na wiosce jakieś 3 lata temu wyremontowali drogę, a właściwie wybudowali ją od nowa, bo wcześniej to był istny odcinek testowy, miejscami gruntowy, miejscami z jakimiś resztkami asfaltu. Wylali nowy asfalt, zbudowali chodnik i ścieżkę rowerową z kostki, było naprawdę elegancko. Nie na długo. Parę dni później zaczęli demontować kostkę i postawili jakieś słupki dla telekomunikacji (na ścieżce rowerowej, może nie całkiem na środku, ale jednak), po paru miesiącach zaczęli wykopy pod kanalizację a kostkę z chodnika rozebrali i zaczęli coś kombinować z osuszaniem/odwadnianiem, położyli kostkę na odpierdziel, do dzisiaj rozbierali i kładli ją chyba 5 razy bo poprawiali kanalizę, babrają się z tym do dzisiaj przenosząc się co jakiś czas o kilkadziesiąt metrów, efekt jest taki, że chodnik i ścieżka rowerowa wyglądają jakby po nich czołgi jeździły, nowy asfalt jest połatany betonowymi płytami i miejscami pozapadany i pewnie tak zostanie przez następne 20 lat bo to droga najniższej kategorii, bez żadnego numeru, służąca tylko mieszkańcom. Po prostu ręce opadają, przecież w małej, wiejskiej gminie nie ma aż tylu inwestycji, żeby nie dało się tego ogarnąć i zaplanować w odpowiedniej kolejności, tak żeby nie marnować pieniędzy. Niestety tak długo, jak urzędas nie będzie odpowiadał własnym majątkiem za swoje decyzje, tak długo będzie miał to gdzieś.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości