Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ucieczka z miejsca kolizji - sprwawa na Polcji.
#1
Witam.

Pierwszy wątek i mam nadzieję, że nie zaburzę panujących na forum zasad.

Mianowicie akcja miała miejsce kilka miesięcy temu w Bielsku-Białej na parkingu C.H. Sfera I przy ul. Mostowej (parking od strony ul. Grażyńskiego)
Wjeżdżam spokojnie na parking przede mną BMW. Parking jest dość wąski i zatłoczony - trzeba się mocno nakombinować żeby znaleźć wolne miejsce parkingowe. BMW zaczyna parkować, z fotela pasażera wstaje młodzieniec i zaczyna prowadzić swoją koleżankę aby ta bezpiecznie zaparkowała samochód - na dobrych chęciach się skończyło - Pani uszkadza zaparkowany obok samochód. Pan się przesiada i kończy parkowanie.

Ja spokojnie jadę dalej i kawałek dalej znajduję miejsce parkingowe. Reszta rozegrała się poza samochodem.
Ruszam w kierunku BMW i bardzo kulturalnie zwracam uwagę, że jeśli rozbiło się komuś samochód to wypadało by odnaleźc właściciela i zrekompensować mu poniesione straty - czy to oświadczenie o kolizji bądź gotówka.
O dziwo zostałem zbesztany i wyzwany od kapusiów i prawie mnie gostek pobił. Wsiadł w swoje piękne BMW i odjechał na inną (mniej ciasną) cześć parkingu. Nagranie zabezpieczone i przekazane policji. Tępić takich buraków. :anyproblem:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=udEO3AGW_Kg[/youtube]
Co jest głupie i działa - nie jest głupie
 
Odpowiedz
#2
trafiłeś na prawdziwego buraka....
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#3
bartsido napisał(a):Tępić takich buraków. :anyproblem:

Jestem za Smile

Ale kiedyś miałem sytuacje na parkingu, dość wąskie miejsce by się wcisnąć ale spróbowałem i wszystko było by ok gdyby kierowca stojący po prawej stronie miał koła wyprostowane, ale nie miał ;/ i przejechało mi się zderzakiem po jego oponach ;/ u mnie na zderzaku rysy u niego nic ;P ale i tak mi było bardzo głupio i poczułem się jak "burak" rysy na moim zderzaku są minimalnie widoczne.
 
Odpowiedz
#4
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MFBzIvnxEnY[/youtube] a co do tych to dobrze zrobiles ja na parkingu zostawiam zawsze wlaczona kamere na wszelki wypadek
 
Odpowiedz
#5
A ja standardowo napiszę ,że ten z bmw to burak zwykły.
Jakby jemu ktoś zarysował to chciałby "kapusia" co poda mu nr tego co zarysował.


Mam nadzieję ,że będziesz informować czy policja coś zrobiła.
Co na to poszkodowany i co na to burak i buraczka z bmw.
Nie klikaj w telefon
[Obrazek: out.php?i=712013_dddddddddd.png]
 
Odpowiedz
#6
Browarek za obywatelską postawę

[Obrazek: piwo-gif.gif]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#7
Altruista napisał(a):Mam nadzieję ,że będziesz informować czy policja coś zrobiła.
Co na to poszkodowany i co na to burak i buraczka z bmw.

Od razu informuje, że nie wiem jakie kroki podjęła policja. Ja swoje zrobiłem - sprawę zgłosiłem. Uważam, że nie ma sensu zawalać policji setkami filmów jak to ktoś na czerwonym śmiga albo wyprzedza na ciągłej. Ale takie sprawy się powinno zgłaszać

Inna sytuacja. Bielsko-Biała, ul. 3go Maja kierunek Szczyrk (DW948). Co miał na myśli kierowca Audi, nie mam pojęcia. Jakiś skończony świr.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jUVvTZ7iTR8[/youtube]
Co jest głupie i działa - nie jest głupie
 
Odpowiedz
#8
Moim zdaniem to w interesie osoby poszkodowanej jest poinformowanie policji o szkodzie i ucieczce z miejsca kolizji. Jeśli poszkodowany oleje temat, to policja nie będzie się w to mieszać i NIE ukarze sprawcy.

Najlepiej zostawić swój kontakt za szybą poszkodowanego i to jemu przekazać film.

Prawdę mówiąc chyba rzadko kto idzie na policję gdy nie ma szans znalezienia sprawcy przerysowania na parkingu. Szkoda czasu i nerwów. Zwłaszcza jak się nie ma AC.
Sam miałem przerysowany 2x nowy samochód. Zgłosiłem tylko za drugim razem gdy ewidentnie było widać że ktoś ostrym narzędziem specjalnie wyrządził szkodę. A i tak wszystko poszło na AC.
 
Odpowiedz
#9
slk napisał(a):Moim zdaniem to w interesie osoby poszkodowanej jest poinformowanie policji o szkodzie i ucieczce z miejsca kolizji. Jeśli poszkodowany oleje temat, to policja nie będzie się w to mieszać i NIE ukarze sprawcy. ........
Nie do końca tak jest. Też kiedyś byłam świadkiem zniszczenia czyjegoś samochodu. Facet dał dyla więc zapamiętałam jego numery i podałam na policję, kilka dni później dostałam wezwanie do złożenia zeznań. Nie wiem co prawda jaki był dalszy los sprawcy ale zainteresowali się sprawą.
Stan pkt 0
 
Odpowiedz
#10
brombrała napisał(a):
slk napisał(a):Moim zdaniem to w interesie osoby poszkodowanej jest poinformowanie policji o szkodzie i ucieczce z miejsca kolizji. Jeśli poszkodowany oleje temat, to policja nie będzie się w to mieszać i NIE ukarze sprawcy. ........
Nie do końca tak jest. Też kiedyś byłam świadkiem zniszczenia czyjegoś samochodu. Facet dał dyla więc zapamiętałam jego numery i podałam na policję, kilka dni później dostałam wezwanie do złożenia zeznań. Nie wiem co prawda jaki był dalszy los sprawcy ale zainteresowali się sprawą.

Kiedyś pracowałem w sklepie i przed rozpoczęciem zmiany stałem przed sklepem, kobietka wyszła puściła wózek przed siebie w siną dal a pech chciał że wózek trafił w auto, zgłosiłem to właścicielowi auta opisując kobiet i nr. jej auta, też dostałem wezwanie byłem zeznałem i też nie wiem co dalej.
 
Odpowiedz
#11
Piwko się należy bez 2 zdań. Oby więcej takich pomocnych ludzi jak Ty :yahoo:
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości