Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana OPON (Na zimowe/ na letnie) ?
54 za przekladke z wywazeniem

Tapped from SGS3 on Archidroid
Supported by Yanosik, Naviexpert Lifetime, 70Mai Pro

Odpowiedz
Mam zimowe na stalowych i letnie na alu. Wymieniam sam. Generalnie nie polecam wielosezonowych. Jeździłem takimi przy okazji innego auta przez 3 lata i w zimę było w porządku, ale też jeździłem wolniej. Natomiast w lato, porażka... :/

Tydzień temu wymieniłem na letnie i jest bardzo dobrze.
Twój podpis był niezgodny z regulaminem.

Odpowiedz
Mam zimowe na stalowych i letnie na alu. Wymieniam sam. Generalnie nie polecam wielosezonowych. Jeździłem takimi przy okazji innego auta przez 3 lata i w zimę było w porządku, ale też jeździłem wolniej. Natomiast w lato, porażka... :/

Odpowiedz

Odpowiedz
Widzisz ja mam wielosezonowe i zaròwno latem jak i zimą jest dobrze, a mam zwykłe navigatory 2.

Odpowiedz
Widzisz ja mam wielosezonowe i zaròwno latem jak i zimą jest dobrze, a mam zwykłe navigatory 2.

Odpowiedz

Odpowiedz
To ja już kompletnie nie wiem od czego to zależy Smile

Odpowiedz
To ja już kompletnie nie wiem od czego to zależy Smile

Odpowiedz
Cześć wszystkim, trochę odkopię ten temat. Kupiłem niedawno opony całoroczne. Zauważyłem na nich oznaczenie którego nie znałem wczesniej. Może ktoś z was się orientuje co to może być? Zdjęcie opony.

Odpowiedz
Dla mnie obowiązkowe są zmiany opon zależnie od pór roku. Nie wyobrażam sobie jeździć cały rok na oponach zimowych czy analogicznie na letnich. W zimie to byłoby coś strasznego. Ile wypadków spowodowałbym takim zachowaniem.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości