• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polacy jak Ruski swe kamerki mają . . .
Głośno się zrobiło, to policja go szuka
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tvn24.pl/mam-w-samochodzie-dzieci-zaatakowany-przez-agresywnego-kierowce-bmw,378450,s.html">http://www.tvn24.pl/mam-w-samochodzie-d ... 450,s.html</a><!-- m -->
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Głośno się zrobiło, to policja go szuka
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tvn24.pl/mam-w-samochodzie-dzieci-zaatakowany-przez-agresywnego-kierowce-bmw,378450,s.html">http://www.tvn24.pl/mam-w-samochodzie-d ... 450,s.html</a><!-- m -->
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
Ja wiem, że tak fajnie się mówi oglądając na spokojnie film. Ale ja bym w drugim przypadku się nie zatrzymal. Nawet bym mu samochód staranował jakby było trzeba i migiem na najbliższy komisariat - problemem moglo by być zlokalizowanie komisariatu Smile GPSa nie wyciągne szybko, a telefonicznie - zanim się dodzwonie, zanim wytłumacze.

Odpowiedz
Ja wiem, że tak fajnie się mówi oglądając na spokojnie film. Ale ja bym w drugim przypadku się nie zatrzymal. Nawet bym mu samochód staranował jakby było trzeba i migiem na najbliższy komisariat - problemem moglo by być zlokalizowanie komisariatu Smile GPSa nie wyciągne szybko, a telefonicznie - zanim się dodzwonie, zanim wytłumacze.

Odpowiedz
rejestracja sprawcy odczytana głosowo i nagrana
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz

Odpowiedz
rejestracja sprawcy odczytana głosowo i nagrana
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz

Odpowiedz
Chyba kupię sobie gaz pieprzowy. Jak ktoś mnie zaatakuje to dostanie nim w oczy + dostanie z otwieranych drzwi.
Jak będzie leżał to szybko obezwładnić i po problemie. Niby autko mam małe ale przy wzroście 185cm na chudzielca nie wyglądam.

Hmm ciekawe czy ktoś by się nabrał jakby leżał oczy bolą go od gazu to jakbym mu do pleców przyłożył uchwyt od skrobaczki i powiedział aby się nie ruszał bo strzelę XD

Już widzę ten nagłówek w gazetach "Groził ,że zastrzeli go ze skrobaczki do szyb".
Idealne do faktu. :trololo:

Może stworzymy poradnik jak postępować w takich przypadkach?
Nie klikaj w telefon
[Obrazek: out.php?i=712013_dddddddddd.png]

Odpowiedz
Chyba kupię sobie gaz pieprzowy. Jak ktoś mnie zaatakuje to dostanie nim w oczy + dostanie z otwieranych drzwi.
Jak będzie leżał to szybko obezwładnić i po problemie. Niby autko mam małe ale przy wzroście 185cm na chudzielca nie wyglądam.

Hmm ciekawe czy ktoś by się nabrał jakby leżał oczy bolą go od gazu to jakbym mu do pleców przyłożył uchwyt od skrobaczki i powiedział aby się nie ruszał bo strzelę XD

Już widzę ten nagłówek w gazetach "Groził ,że zastrzeli go ze skrobaczki do szyb".
Idealne do faktu. :trololo:

Może stworzymy poradnik jak postępować w takich przypadkach?
Nie klikaj w telefon
[Obrazek: out.php?i=712013_dddddddddd.png]

Odpowiedz
Co tu radzić. Jak zam mocno przykozaczymy to albo będzie się później tego wytłumaczyć przed sądem, albo z BMW wysiądzie jeszcze 4 typa międzyczasie, w tym 2 z bejsbolami, a 1 z klamką. Najrozsądniej spuścić soczysty spierdol. W sytuacji podbramkowej przy okazji zgarniając drzwi/dresika/co wpadnie. Drzwi/szyby bym nie otwierał, bo nie mam pojęcia co taki koleś ma przy sobie, a dyskutować też nie ma o czym.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Co tu radzić. Jak zam mocno przykozaczymy to albo będzie się później tego wytłumaczyć przed sądem, albo z BMW wysiądzie jeszcze 4 typa międzyczasie, w tym 2 z bejsbolami, a 1 z klamką. Najrozsądniej spuścić soczysty spierdol. W sytuacji podbramkowej przy okazji zgarniając drzwi/dresika/co wpadnie. Drzwi/szyby bym nie otwierał, bo nie mam pojęcia co taki koleś ma przy sobie, a dyskutować też nie ma o czym.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Altruista napisał(a):....Może stworzymy poradnik jak postępować w takich przypadkach?
To będzie bardzo krótki poradnik: tak jak lith napisał - uciekać gdzie pieprz rośnie. Zrównoważeni psychicznie ludzie nie zajeżdżają komuś drogi i nie wysiadają na środku , żeby "pogadać"
Stan pkt 0

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości