Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polacy jak Ruski swe kamerki mają . . .
#23
pomysł z gazem dobry plus :hehe: 4 kapcie u wulkanizatora do roboty można było mu zapewnić
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz
 
Odpowiedz
#24
KierowcaZawodowyx napisał(a):Ten facet to pi.da .... Ja bym wysiadł i mu mordę obił i na policje zadzwonił jak by go z asfaltu zbierali ... i gazem potraktował do tego
Nie każdy umie się bić i nie każdy wozi gaz ze sobą. Faktem jest, że facet to pipa. Ja w takich sytuacjach blokuję natychmiast drzwi i łapię za telefon. Z reguły przechodzi takim "bohaterom" ochota do dalszych czynności. Co najwyżej skopią mi drzwi. Wolę to niż obitą mordę. W przypadku uszkodzeń i tak mam sprawcę, więc niczym się nie martwię. Jeśli gość próbuje wybić mi szybę to odjeżdżam nie zwracając na niego uwagi, niech się nie szwenda przed maską z groźnymi zamiarami. Piszę na podstawie własnego doświadczenia. Jeden to z bejsbolem do mnie startował, ale widok telefonu w ręku i kamerki przy szybie szybko ostudziły jego zapał. Jednak policja została wezwana i mandacik wyłapał, do tego konfiskata pałki. Nie chciało mi się po sądach szwendać, podjęte działania policjantów zadowoliły mnie.
 
Odpowiedz
#25
KierowcaZawodowyx napisał(a):Ten facet to pi.da .... Ja bym wysiadł i mu mordę obił i na policje zadzwonił jak by go z asfaltu zbierali ... i gazem potraktował do tego
Nie każdy umie się bić i nie każdy wozi gaz ze sobą. Faktem jest, że facet to pipa. Ja w takich sytuacjach blokuję natychmiast drzwi i łapię za telefon. Z reguły przechodzi takim "bohaterom" ochota do dalszych czynności. Co najwyżej skopią mi drzwi. Wolę to niż obitą mordę. W przypadku uszkodzeń i tak mam sprawcę, więc niczym się nie martwię. Jeśli gość próbuje wybić mi szybę to odjeżdżam nie zwracając na niego uwagi, niech się nie szwenda przed maską z groźnymi zamiarami. Piszę na podstawie własnego doświadczenia. Jeden to z bejsbolem do mnie startował, ale widok telefonu w ręku i kamerki przy szybie szybko ostudziły jego zapał. Jednak policja została wezwana i mandacik wyłapał, do tego konfiskata pałki. Nie chciało mi się po sądach szwendać, podjęte działania policjantów zadowoliły mnie.
 
Odpowiedz
#26
Ten facet jest kobieta bo mówi ała moje piersi Big GrinD
 
Odpowiedz
#27
Ten facet jest kobieta bo mówi ała moje piersi Big GrinD
 
Odpowiedz
#28
pierwsze co robie to gaz i mu w bok niech sobie klepie i jak da rade to w nogi
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#29
pierwsze co robie to gaz i mu w bok niech sobie klepie i jak da rade to w nogi
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#30
Z opisu na filmu wynika że Policja nie będzie go szukać bo ma niepełny nr rejestracyjny. Przecież takie BMW to nie Panda i Seicento, których jeździ tysiące w każdym mieście. Ile może być takich czarnych BMW z Podobnymi nr . Po prostu Policji dupska nie che się ruszyć i zacząć działać.
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#31
Z opisu na filmu wynika że Policja nie będzie go szukać bo ma niepełny nr rejestracyjny. Przecież takie BMW to nie Panda i Seicento, których jeździ tysiące w każdym mieście. Ile może być takich czarnych BMW z Podobnymi nr . Po prostu Policji dupska nie che się ruszyć i zacząć działać.
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#32
BMW X5 rej. SK 807 CT
polisa: IMH~10001004~LKIMB060 dla pojazdu: BMW X5
zakład odpowiedzialny: POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.
adres: Al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

Tyle udało mi się znaleźć :anyproblem:
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]
 
Odpowiedz
#33
BMW X5 rej. SK 807 CT
polisa: IMH~10001004~LKIMB060 dla pojazdu: BMW X5
zakład odpowiedzialny: POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.
adres: Al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

Tyle udało mi się znaleźć :anyproblem:
"Jeździj tak, jakby wszyscy cię chcieli zabić"

[trajano]

[Obrazek: zal.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości