Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wrocławskie bezprawie
#12
Szofer napisał(a):Nie robię problemu z kontroli, tylko z czasu jej trwania. 20 minut to w mojej ocenie skandalicznie długo, biorąc pod uwagę fakt, że działo się to w moich godzinach pracy.

Oj tam oj tam, mnie "trzepali" z pół godziny, zatrzymali mnie za niby czerwone światło (opisywałem już na forum) i powiedziałem, że nie przyjmuję mandatu w końcu przyjąłem, wszystko sprawdzali łącznie z gaśnicą i czy 15 letni opel czasem nie jest kradziony . . . i czy ja nie poszukiwany . . . poczuli władzę Wink . . . A jestem taki, że jak popełnię błąd to się przyznaję i nie ma problemu by przyjąć mandat czasem nawet z uśmiechem na twarzy, że im się udało i zawsze na koniec im dziękuje za interwencję w końcu to ich praca - ale nie mogę się przyznać do czegoś czego nie popełniłem oczywiście są wyjątki od reguły Smile - fotoradary - ale tu też jeśli są zgodnie z prawem wystawiane mandaty tez nie ma problemu, ale jeśli prawo jest nie jasne to z tego korzystam.
 
Odpowiedz
#13
Szofer napisał(a):Jak widać na filmie na skrzyżowaniu można było jechać w lewo lub w prawo...

Na tych barierkach gdzieś jest zakaz ruchu?? Nie widzę Big Grin akcja zorganizowana jedni otwierają barierki drugi wjeżdża staje tak by ruchu nie blokować i czeka na służby porządkowe Big Grin i oczywiście nie przyjmuje mandatu - bo za co Big Grin ciekawe jak by się sytuacja skończyła Smile
 
Odpowiedz
#14
Szofer napisał(a):Jak widać na filmie na skrzyżowaniu można było jechać w lewo lub w prawo...

Na tych barierkach gdzieś jest zakaz ruchu?? Nie widzę Big Grin akcja zorganizowana jedni otwierają barierki drugi wjeżdża staje tak by ruchu nie blokować i czeka na służby porządkowe Big Grin i oczywiście nie przyjmuje mandatu - bo za co Big Grin ciekawe jak by się sytuacja skończyła Smile
 
Odpowiedz
#15
okoniowaty napisał(a):Na tych barierkach gdzieś jest zakaz ruchu?? Nie widzę Big Grin akcja zorganizowana jedni otwierają barierki drugi wjeżdża staje tak by ruchu nie blokować i czeka na służby porządkowe Big Grin i oczywiście nie przyjmuje mandatu - bo za co Big Grin ciekawe jak by się sytuacja skończyła Smile

Akcja zorganizowana ? We Wrocławiu... ? Tu nawet strajki były ostatni raz w 1980 roku... Tu teraz wszyscy zachowują się, jak stado baranów lub owieczki pędzone na rzeź. Tu jak pisałem można zorganizować międzynarodowy maraton nocny i go odwołać, i nikt nawet się nie skrzywi, ani mięsem nie rzuci.

Potentat międzynarodowy - Scanska, może zamknąć sobie drogę nie dbając o oznakowanie i nikt nawet palcem nie kiwnie, by ich ukarać. Co tam, że mieszkańcy stoją w korkach... grunt, że urzędasy i budowlańcy spotkają się pod koniec roku na wyremontowanej na 3 miesiące przed terminem drodze i ogłoszę wielki sukces.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#16
okoniowaty napisał(a):Na tych barierkach gdzieś jest zakaz ruchu?? Nie widzę Big Grin akcja zorganizowana jedni otwierają barierki drugi wjeżdża staje tak by ruchu nie blokować i czeka na służby porządkowe Big Grin i oczywiście nie przyjmuje mandatu - bo za co Big Grin ciekawe jak by się sytuacja skończyła Smile

Akcja zorganizowana ? We Wrocławiu... ? Tu nawet strajki były ostatni raz w 1980 roku... Tu teraz wszyscy zachowują się, jak stado baranów lub owieczki pędzone na rzeź. Tu jak pisałem można zorganizować międzynarodowy maraton nocny i go odwołać, i nikt nawet się nie skrzywi, ani mięsem nie rzuci.

Potentat międzynarodowy - Scanska, może zamknąć sobie drogę nie dbając o oznakowanie i nikt nawet palcem nie kiwnie, by ich ukarać. Co tam, że mieszkańcy stoją w korkach... grunt, że urzędasy i budowlańcy spotkają się pod koniec roku na wyremontowanej na 3 miesiące przed terminem drodze i ogłoszę wielki sukces.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#17
Teraz jest już otwarta. W momencie kręcenia filmu była zamknięta i jeszcze chyba ze dwa dni.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#18
Wrocław to chyba stolica drogowej samowolki...
 
Odpowiedz
#19
Tego nie jestem w stanie potwierdzić, bo nie mam codziennego odniesienia do innych miast.
Wiem natomiast jedno, że usunięcie jednego, nikomu nie potrzebnego i wprowadzającego dezorganizację znaku, zajmuje firmie ZDUiM (ta firma odpowiada za oznakowanie) do tygodnia czasu. Pracownicy tej firmy są na tyle bezczelni, że potrafią twierdzić, że znak w danym miejscu został zamontowany prawidłowo. Na dowód moich słów załączam materiał:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KZRZnH2L2us[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#20
Jak budowali nową Żmigrodzą, to koło Marino postawili chyba (już do końca nie pamiętam) 5 albo 6 znaków NAKAZ JAZDY PROSTO przy jednym skrzyżowaniu. Więc to jest chyba norma u nas Wink
 
Odpowiedz
#21
Jeżdżąc po polskich drogach niestety pełno jest różnych ale to różnych sytuacji. Jedni nie potrafią jeździć inni to totalni wariaci. Jedni pilnują porządku i wyłapują tych stanowiących zagrożenie, inni łapią wszystkich za co cokolwiek tylko po to aby wystawić mandat. Patrząc na to wszystko z boku czasami człowiek zostawiłby najchętniej auto w domu.Pozdrawiam serdecznie.
 
Odpowiedz
#22
Po problemie w konkretnym miejscu - tak, ale tu chodzi o mentalność, która rodzi podobne sytuacje.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości